מוניות ביקנעם
מוניות ביקנעם והסעות
בד בבד עם ההתפתחות והגדילה של העיר יקנעם וכלל העסקים- ישנו ביקוש עבור מוניות ביקנעם, כולל הסעות לנתבג מיוקנעם. הדרישה לשירות הסעה של אנשים בין אם הינם תושבי העיר או מחוצה לה רק גדלה.
מוניות ביקנעם
מוניות ביקנעם
במקביל לצמיחה ותנופה כלכלית יציבה ודיווחים על גידול מספר התושבים בעיר – בד בבד עם ההתפתחות והגדילה של העיר יקנעם וכלל העסקים
ישנו ביקוש עבור מוניות ביקנעם ההולך וגדל לשירות הסעה של אנשים בין אם הינם תושבי העיר או מחוצה לה, ובין אם הם חלק ממצבת העובדים בתעשיה המקומית ובכללה ענף ההייטק.
כניסתם של חברות הזנק –  סטארט אפ והצלחה של חברות קיימות עם שם בנלאומי מגדיל את מצבת העובדים הזקוקים להסעות בעיר ומחוצה לה.
בעיר קיימות מספר תחנות מוניות חלקן גדולות וחלקן קטנות יותר, והן נמצאות בחלקי העיר יקנעם בנקודות מיקום שונות.
בצורה ברורה התחרות בין תחנות מוניות והסעות הועילה מאוד לצד של הלקוחות שהם המרוויחים העיקריים מכך והדבר ניכר בשירות טוב מאוד, זמני הגעה מרגע ההזמנה קצרים יותר ובצידן אדיבות ייתרה. אמהות או אבות שנזקקים מידי פעם למונית לצורך הסעה של הילד מהגן, או נסיעה מיידית לאיזור המרכז – ולעיתים הסעות למרחקים גדולים יותר בתעריף של מחיר נסיעת שירות.
שיטוט בין התחנות מגלה כי המוניות רובן ככולן הינן חדשות ונמנותם על יצרני רכב מובילים, באמתחתם של חלקן ישנם גם רכבי הסעות גדולים היכולים להכיל עד 11 נוסעים היושבים בבטחה ולכל כסא חגורת בטיחות.

  הזמנת מונית ביקנעם
למי שהתנסה בעבר בהזמנת מונית בעיר הגדולה תל אביב זוכר וודאי כי לעיתים הם איחרו והיו מקרים אפילו שלא הגיעו כלל.
כאן בעיר ניסיון טלפוני אל תחנת מוניות קניון  הוליד מענה מהיר כבר בצילצול השני, מעברו של הקו נעננו באדיבות
ובהמשך השיחה שאלו לגבי מיקום האיסוף, יעד הנסיעה במונית – וכמובן ביקשו שעה מדוייקת.
נהג המונית הקדים להגיע בכמה דקות, דבר שמעיד על איכות השירות, בירך אותנו בצהריים טובים וקיבל אותנו בסבר פנים יפות.
ההסעה ביקנעם מאיזור המגורים אל מרכז העיר היתה קצרה ועלותה 20 שח בלבד

חברת מוניות ביוקנעם
בתוך יוקנעם ישנם כמה תחנות מוניות הממוקמות באיזורים שונים ברחבי העיר. בגלל גודלה הפיזי והגיאוגרפי הקטן יחסית המונית תגיע אליכם תוך פרק זמן קצר, כך שזמן ההמתנה הינו שולי עד כדי כך שאפילו לא תספיקו לעיתים להתארגן לנוכח המונית שכבר תמתין לכם במקום שקבעתם.


חברות מוניות ביקנעם
לפרסום בדף זה פנו אל מערכת אתר יקנעם  0524748988

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *