מזגנים ביקנעם
טכנאי מזגנים – תיקון מזגן ביקנעם
שרות מהיר ומקצועי של טכנאי מזגנים ביקנעם. חיפשתם מתקין מזגנים ?  טכנאי מזגנים המעניק שירות תיקון, גם מכירה כולל הובלה במחיר כדאי –  במבצעים מיוחדים לתושבי יוקנעם.


טכנאי מזגנים ביקנעם

טכנאי מזגנים ביקנעם, יכול להציל אתכם ביום קיץ חם מאוד. יכולת התפקוד של כל איש ואישה, ילד וילדה נפגמת עקב חום גבוה. ידוע שסביבה חמה מאוד כמו בשרב משפיעה על החשיבה, העירנות, מצב הרוח ויכולת הריכוז.
 
מי מאיתנו לא נזקק לשימוש במזגן עבור קירור בקיץ או חימום בחורף. המאווררים שקייצים היום עדיין לא מספקים פתרון מתאים למזג אוויר ים תיכוני כמו שיש בישראל. יוקנעם אינה שונה משאר הארץ – האקלים הים תיכוני אינו נעים בקיץ. תקופת חום יולי אוגוסט ידועה לשמצה, וכמעט שאי אפשר לתפקד במאה אחוז בחום גבוה. המזגנים של היום הינם בעלי הספק חימום וקירו משופר. אם בעבר כדי למדוד עוצמת מזגן – דיברו בכוח סוס. היום יחידות המידה הנכונות הם BTU למדידת ההספק של המזגן. ככל שמידת ה BTU גבוהה יותר – ההספקים טובים יותר. ישנם כיום גם מזגנים שמשתמשים בגז ידידותי לסביבה, והם מדורגים לפי אותיות ה A B C  .
 
תיקון מזגנים ביקנעם.
 לרוב לקראת ימי הקיץ החמים, מומלץ לנקות את הפילטרים של המזגן לפני ההפעלה. הפילטר של המזגנים ניתן להסרה בקלות. זה אותם רשתות שנמצאות בכל יציאה של האוויר מהמזגן. אחת הבעיות הכשיכחות של מזגן – ההיחלשות של העוצמה. או שזה בגלל חוסר גז או שפילטרים ממש סתומים באבק שחוסם את הפיזור היעלי בחדר. לכן יש לנקות מזגן אחת ל 6 חודשים לפחות. תלוי באיזור המגורים ובאבק שבסביבה. לתושבי הנגב מומלץ אף כל חודש. האבק המצטבר על הפילטר חוסם כאמור את יציאת האוויר ונדמה כאילו המזגן נחלש. בעיה יותר חמורה היא – שכעת המזגן מתאמץ יותר לקרר או לחמם ( לפי קביעתכם ) ולכן הוא עובד בייתר שאת. ממש צורך יותר חשמל ןמתאמץ לשווא.
כל מתקין  שגם מעניק שירות תיקון – ימליץ לכם קודם : נקו את הפילטרים.
אם נתקלתם בבעיה או שצריך להתקין מזגן ביוקנעם – פנו אל טכנאי באופן ישיר.  – לפרסום במדור זה פנו אלינו – הנהלת אתר יקנעם   0524748988   

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *