יום האהבה ביקנעם קיץ 2023

יום האהבה ביקנעם

יקנעם ציינה את יום האהבה 2023 עם צמד מופעים בהשתתפות זהבה בן ומשפחת טרסוב לפני אלפי תושבים ומאות ילדים. קיץ חם בעיר יוקנעם.

לאחר שפתחה את חודש יולי עם שני מופעים גדולים לנוער ולילדים נפתח חודש אוגוסט אף הוא בעיריית יקנעם עם צמד אירועים גדולים נוסף שכלל מופע לילדים ולמשפחה כולה של משפחת טרסוב, ולאחריו התקיים המופע המרכזי עם הזמרת הכוכבת, זהבה בן.

המופע טרסוב בקרקס נערך בהשתתפות מאות ילדים ששרו ורקדו וחלקם עלו לבמה ולקחו חלק במשחקי האתגר המזוהים עם המשפחה היוטיוברית כגון: משיכת חבל ולימבו, וכן משירים, ריקודים וצילומים לאורך המופע כולו. משפחת טרסוב בקרקס בהופעה ביקנעם

בתום המופע המוקדם עלתה לבמה הזמרת הכוכבת, זהבה בן שפתחה ואמרה שיקנעם היא העיר היפה ביותר בעולם וסיפרה שהוריה גרו כאן בעבר. בן פרגנה לראש העיר, סימון אלפסי ואמרה שהוא מדהים והקדישה לו את שירה הראשון במופע כולו “אהבה אסורה”. לאחר מכן שרה בן במשך שעה ארוכה ממיטב שיריה ולהיטיה לאורך השנים בעברית ובערבית. הקהל שנהנה מאוד ירד לרחבה, פיזז ורקד לאורך ההופעה כולה.

את הערב המיוחד הנחה נחום תמיר שאמר שיקנעם היא משפחה אחת גדולה, עיר ירוקה מובילה שמהווה דוגמא ומופת לכל שאר היישובים.

הקיץ הלוהט של האירועים צפוי להימשך כאשר במהלך חודש אוגוסט צפוי להתקיים בעיר מופע גדול מרכזי נוסף שנחשב לדובדבן שבקצפת כאשר ביום שלישי, 22.8 יופיע באמפי הזמר הכוכב, שלומי שבת במופע בשיתוף של העירייה עם פרויקט בימות פיס.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *