מתנדב משרד החינוך

יקנעם: 3 בני נוער נבחרו למתנדבים מצטיינים במחוז הצפון ויקבלו את אות שר החינוך לנוער מתנדב

הישג מדהים לנוער ביקנעם: 3 בני נוער מהעיר, תלמידי שכבת י”ב: עומר רוטנברג, נועה רוזנצוויג, ורותם דהן נבחרו למתנדבים מצטיינים במחוז הצפון לשנת תשפ”א, ויקבלו את אות שר החינוך לנוער מתנדב ע”ש אלעד ריבן ז”ל שיינתן השנה בסימן שותפות ואחדות.

במכתבו של מנהל מינהל חברה ונוער במחוז הצפון, ברוכי מגל,  למנהלת אגף החינוך בעירייה, ד”ר סימה ניסלבאום בו הוא מבשר על זכייתם של השלושה הוא כותב: “התרשמתי עמוקות מהעשייה הערכית והחינוכית הענפה המהווה דוגמא אישית ומושא לחיקוי לבני נוער רבים”.

בני ובת הנוער מתנדבים בין היתר בתנועות הנוער היישוביות. נועה רוזנצוויג שלומדת בקמפוס תיכון לחדשנות ומצוינות ע”ש שמעון פרס היישובי משמשת כמרכזת צעירה בתנועת “כנפיים של קרמבו”. בנוסף לכך מתנדבת נועה בנוער מד”א. עומר רוטנברג שלומד אף הוא בקמפוס תיכון לחדשנות ומצוינות משמש כמרכז צעיר בשבט שחר צופי יקנעם ומוביל את ההדרכה הצעירה. בנוסף לכך אחראי עומר על ממ”צים (מדריכי מעורבות חברתית צעירים) בתיכון. רותם דהן לומד במרכז  אלון בקיבוץ אלונים  והוא נבחר למצטיין על התנדבותו במועצת הנוער בשנים האחרונות. בנוסף לכך מתנדב רותם בתנועת “כנפיים של קרמבו”.

מנהלת מחלקת הנוער בעירייה, נופר דהן בירכה את השלושה ואמרה ש”זו השנה השלישית ברצף שנבחרים בני נוער מיקנעם גם לפרס המחוזי”, והוסיפה ש”אנו מאוד גאים שאלו בני הנוער שלנו”. נופר קראה לכל בנות ובני הנוער להמשיך בעשייה המבורכת. שלושת הזוכים הודו על הברכות ואמרו שהם מתרגשים מאוד מן הזכייה.

שלושת בני הנוער נבחרו על הצטיינותם במילוי תפקידם ההתנדבותי, והם ממשיכים את המסורת היקנעמית כאשר גם בשנת 2018 זכו שלושה בני נוער מהעיר לקבל את הפרס המחוזי של שר החינוך לנוער מתנדב באותה השנה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“גאה בנועה, עומר ורותם על זכייתם בפרס ההתנדבות המחוזי. שלושתם הוכיחו כמה ערכיים הם, ואת מסירותם והתמדתם בפעילותם ההתנדבותית, ותרמו תרומה משמעותית לחברה. כל הכבוד להם על תרומתם הרבה לתנועות הנוער כנפיים של קרמבו, שבט שחר של הצופים ולבית הנוער. כל הכבוד להוריהם ולמשפחות שלהם. כל הכבוד למערכת החינוך היישובית ולמנהלת אגף החינוך, ד”ר סימה ניסלבאום. אני גאה במערכת החינוך שלנו על כל פועלה, על הערכים שהיא מטמיעה ומובילה. לא בכדי קיבלנו בחודשים האחרונים את פרס החינוך היישובי בפעם השלישית. אני מברך את מחלקת הנוער היישובית ואת המנהלת נופר דהן שעושה עבודה מעולה. כולנו יחד נמשיך להוביל חינוך איכותי, ואת בנות ובני הנוער הנהדרים שלנו למצוינות בכל התחומים. אשרי העיר שזוהי מערכת החינוך היישובית בה. אשרי העיר שאלו הם בניה ובנותיה”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *