שיטור עירוני ביקנעם

השיטור העירוני תפס חוליית פורצים לבתים ורכבים.

עידכון 14 דצמבר 2021

השיטור העירוני ממשיך לעבוד מסביב לשעון למען ביטחונם ובטיחותם של תושבי העיר, ולאחר שלפני כחודש וחצי נתפסה חולייה שפרצה למכוניות, ולפני כשבועיים נתפסה חולייה אחרת שפרצה למכוניות בחניון וגנבה חלקי רכב, נעצרו לאחרונה שני חשודים שתכננו לפרוץ לבתים ולרכבים כשברשותם כלי פריצה. ניידת השיטור העירוני תפסה את החשוד הראשון ברחוב גונן שם ככל הנראה תכנן לפעול, ואילו החשוד השני נתפס לאחר מכן על ידי משטרת יקנעם. החשודים הגיעו מהכפר הפלסטיני סילת אל-חארית’יה שנמצא מערבית לג’נין, ומטייבה. שני החשודים הועברו לתחנת מגדל העמק להמשך טיפול.

בפעילות שגרתית בעיר אותרו 2 נערות שריססו וציירו גרפיטי – בפעילות נוספת שהתקיימה, ובמהלך סיור שגרתי של ניידת השיטור העירוני דווח על חשודים ברחוב השיטה. השיטור העירוני שהגיע למקום במהירות ערך סריקה  במהלכה אותרו שתי נערות בגילאי 14-15 שענו על תיאור המודיע, ואשר היו חשודות בריסוס גרפיטי במדרשה של הבנות. הנערות נתפסו עם מספר בקבוקיי ספריי. שמה של אחת הנערות אף הופיע על הגרפיטי. הבנות עוכבו והועברו לטיפולו של חוקר בנקודת השיטור בעיר.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

“השיטור העירוני ממשיך לפעול מסביב לשעון ולבצע פעילות רחבה בכל רחבי העיר ביחד עם המשטרה. אני מודה לפקחים ולפקחיות, לשוטרים ולשוטרות ולכל צוותי הביטחון על עבודתם המסורה, ועל המענה המהיר שהם נותנים לאירועים ברחבי העיר. מענה שיש לו חשיבות רבה בתפיסת ומעצר חשודים ביטחון התושבים הוא מעל העל ואנו לא מתפשרים עליו”.

קב”ט העירייה, מר חיים ביטון:

“מברך את הפקחים והשוטרים בשיטור העירוני על עבודתם החשובה. בזכות ערנותם והגעתם למקומות במהירות החשודים נעצרו. אני מודה להם על פעילותם המבורכת. יישר כח”.

 

02 נובמבר 2021

בפעילות יזומה של השיטור העירוני נתפס אחד מחברי חוליה שעסקה בגניבת רכבי יונדאי וחלקי רכבים.

בפעילות יזומה של השיטור העירוני ביקנעם שנערכה בלילה שבין יום רביעי לחמישי נתפס אחד מחברי חוליה שעסקה בגניבת רכבי יונדאי וחלקי רכבים.

במהלך הסיור הלילי השגרתי בכל רחבי העיר החליטו השוטר, רפאל בן שלוש, והפקח, ניסן צרפתי להקים מחסום בכניסה לעיר ולבדוק את הרכבים הנכנסים. כשעתיים אחר חצות הגיע למחסום רכב עם חמישה צעירים, ובבדיקה שכוללת תשאול על ידי השוטר ובדיקת הרכב במסוף המשטרתי התגלה מהר מאוד שמדובר ברכב גנוב. החמישה שהבינו שנתפסו ניסו לברוח עם הרכב לתוך העיר. השוטר והפקח פתחו במרדף רכוב אחריהם , והחשודים החליטו באחד הרחובות לנטוש את הרכב ולהמשיך לברוח רגלית. השוטר והפקח לא ויתרו ודלקו אחריהם, ואחד מחברי החוליה נעצר ונאזק, ומאוחר יותר הועבר לתחנת המשטרה במגדל העמק. ברכב של חברי החוליה נתפסו ממירים קטליטיים ומחשבי מוח לרכבי יונדאי. ההערכה היא שהחוליה פעלה לאחרונה מספר פעמים בעיר וגנבה רכבי יונדאי וחלקי רכבים. המעצר החשוב של אחד מחברי החוליה, כך מקווים בשיטור העירוני, יביא למעצר של כל חברי החוליה שהגיעה מג’נין וזכתה לכינוי חוליית ג’נין.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

“פעילות מבורכת של השיטור העירוני שעובד מסביב לשעון למען ביטחון תושבי העיר ביחד עם המשטרה. פקחי השיטור העירוני מסיירים יום ולילה ברחבי היישוב, מבצעים פעילויות רבות, ומסייעים בתחומים רבים. אני מברך את  השוטר, רפאל בן שלוש, ואת הפקח ניסן צרפתי על התמדתם ונחישותם שהביאה לתפיסתו ולמעצרו של חבר החוליה. תודה לקב”ט העירייה , חיים ביטון ולכל השוטרים, הפקחים וצוותי התגבור שהגיעו לסייע. ביטחון התושבים הוא מעל הכל”.

קב”ט העירייה, מר חיים ביטון:

“החוליה שעסקה בגניבות רכב וחלקי רכב נתפסה על ידי ניידת השיטור העירוני בזכות ערנותם של השוטר והפקח, וכאן המקום להודות להם על פעילותם המבורכת. יישר כח”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *