פרסום ושיווק באינטרנט

פרסום באינטרנט – הפלטפורמה הטובה ביותר לפרסום.

בעת האחרונה ובמיוחד בתקופת הקורונה, למדנו כולנו כי רשת האינטרנט הינו הפלטפורמה הזמינה והנגישה לכולם. פרסום יעיל באינטרנט הינו זרז הצלה לעסק ולכל חברה עסקית קיימת. מירב הציבור מחובר תמידית לרשת האינטרנט, ובקלות כל אדם יכול להפוך ללקוח אשר רוכש מוצר ו/או שירות. בעלי עסקים או חברות הנוטים להתעלמות או להימנעות מפרסום מקצועי – עלולים לגזור על העסק שלהם הפסד הכנסות. הכנסה פוטנציאלית שלא מומשה – הינה הפסד.

פרסום מקצועי באינטרנט – היזהרו מטפילים וחובבנים.

לא מעט חובבנים מתחילים או מתחזים לאנשי פרסום ( ישנם גם חסרי ידע או הבנה בסיסית ) ומוכרים אשליות. לפני הכל בקשו לשוחח עם לקוחות שלהם, כך תקבלו מעט מושכג על היכולות והניסיון של אנשי הפרסום.

כל עקרת בית יכולה להעלות פוסט בפייסבוק, וכל אחד יכול לרכוש ב 400 שח 2,000 עוקבים אחרי עמוד האינסטגרם שלו. כל החשבונות הללו של העוקבים – הם פיקטיביים.

פרסום באינטרנט – דגשים.

  • קידום אתר בגוגל ( אורגני) SEO

ראשית כל והכי מועיל לעסק – קידום אתר בגוגל, אורגני או ממומן. עדיף קידום אתרים אורגני מבעל ניסיון מאשר בחירה במפזרי הבטחות לא מנוסים. ישנם הנחיות כללים ברורים שגוגל מכתיבה למקדם אתרים אורגני SEO. הפחות מקצועיים, שלא מצליחים לקדם אתר בהתאם להבטחה שלהם – מפרים את הכללים. דבר שכזה מן הסתם גורם עוד יותר נזק לאתר, ולגוגל כלים ולא מעט אפשרויות לטפל בכאלו. – היזהרו מחובבנים חסרי ניסיון. קורס של קידום אתרים לא מספיק כדי להיות מקדם אתרים מקצועי.

  • קידום אתר בגוגל ( ממומןׂ) PPC

קידום פר קליק. פחות טוב מקידום אתר בגוגל אורגני. הקידום הינו הופעה בתוצאות החיפוש של גוגל במודעות ממומנות בתשלום לפי מחיר מודעה. לכל מודעה (ויש כמה סוגים) ישנה תחרות-מכרז ועל פי התשלום שתקצה, תמוקם המודעה. הערה : לעיתים לקידום האורגני של האתר ישנו משקל לא מבוטל למיקום ומיטוח מיקום המודעה שלך. מניסיוני כל בעל עסק יכול ללמוד תחום ולנהל את המודעות שלו – ללא הפרשת אחוזים למקדם ממומן. גוגל מספק המון הסברים והנחיות ודוגמאות לקידום האתר. בנוסף הוא מציע כלים סטטיסטיים וניתוחים של לפחי שוק וגולשי האינרטנט. למי שיש זמן ומעט רצון – יכול ללמוד הכל גם בקורסים וסדנאות לימוד של חברת גוגל. כך בעל החברה והעסק יכול לחסוך לעצמו הוצאות תיווך.

  • קידום וניהול ברשתות החברתיות כגון פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק טוויטר ועוד….לא חסר. – לעסקים מסויימים זהו דגש פרסום ממש טוב בתחום אופנה, ביגוד, תכשיטים, מוצרי איפור, עוגות ומאפים מיוחדים לפי הזמנה ( לא מוצר מדף)…אבל לעסקים אחרים זה פחות מועיל. צריך לזכור כי אלו רשתות חברתיות, והכל מכל בוחשים בקדירה. גם עקרות בית, גם ילדים ( שמפרסמים ביגוד וכדומה ) ואפילו נוכלים. לרוב הרמאים  מנסים לגרום לך לשלם עבור כסף,ממון,ירושה מדוד רחוק,זכיה בהגרלה כספית…ישנם לא מעט, ויש אומרים מיליונים של חשבונות מזוייפים. כל מיני אנשים, שבמציאות לא קיימים. החשבונות הם רק כדי להגדיל את כמות העוקבים …כבייכול. וגם כדי לייצר לייקים מזוייפים מחשבונות פיקטיביים, או המלצות וחוות דעת מפובקרות מחשבונות פיקטיביים. חברות פיקטיביות שלא ישלחו לך את ה “אייפון החדש בחצי מחיר”…או את “שעון הרולקס האורגינל” שמוצע מפשיטת רגל בשליש מחיר.
  • מיתוג ופרסום תדמיתי

בעלי ניסיון והיכרות עם ענף הפרסום יכולים למצב כל חברה ולייחצן אותה במיטבה. מיתוג ברשת האינטרנט הינה פעולה ארוכת טווח, שאת התוצאות קשה למדוד בתקופה קצרה. רק עסק שהתדמית שלו ממש מוצלחת – יצליח לשווק ולמכור שירות ו/או מוצרים. בכדי לבצע זאת יש צורך להכיר את העסק והחברה על כל גווניה. לנתח כיצד היא משתקפת בעיניי הגולשים, מה היא משרדת להם, מה היא מייצגת ומה טעון שינויי או שיפור. לעיתים קיים צורך בשינויי קיצוני של תדמית כולל עידכון אתר, לוגו חדש, פרסום והעברת מסר הכרתי/חברתי/עיסקי. גם העברת מסר סמויי – באמצעות תמונות, סרטונים, וגרפיקה יכולה להוסיף.

  • ספאם ואס אמ אס –

כלל לא מומלץ ! לטווח הארוך זהו נזק שאי אפשר לתקן – וייגרום הפסדים כספיים בעתיד בגלל מיאוס ודחייה. אף אחד לא אוהב לקבל פרסומות ספאם, גם את/ה הקורא/ת כאן. הפעילות מעוררת סלידה ואפילו כעס עד כדי התרחקות באופן חד משמעי. גם אם חברות הפרסום יציעו יספרו לך שתגיע עד לשמיים עם הודעות נדחפות לטלפון ו/או לאימייל במחשב. התרחק משיטת פרסום זו.

  • השיווק הדיגיטלי המוצלח
קידום ופרסום אתרים
קידום אתרים בניית אתרים ופרסום אתרים

שיווק דיגיטלי מלא – ישיג עבורך את המטרה. להפוך גולשים ללקוחות פוטנציאליים. להביא כמה שיותר מבקרים באתר, ואחרי ההתרשמות מהמותג ומהמוצרים והשירות – ללקוחות פעילים. קידום אתר בגוגל אורגני, ניהול ועיצוב דף פייסבוק פעיל עם תקשורת דו כיוונית. ניהול חשבון פעיל באינסטגרם, בטיקטוק, בטוויטר ועוד…פרסום והצגת מוצרים באתרים ייעודיים. נניח שהנך משווק אביזרי רכב, מן הסתם כדאי לפרסם באתרי רכב גדולים, בהתאם לתמורה. כלומר תמורה כספית מהכנסות לעומת התשלום של הפרסומות.

למעוניינים  – פנו אל מומחה מנוסה לבחינה מקצועית, וחישוב עליות פרסום.  052-4748988 .

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *