פארק יקנעם - פלא פארק

יקנעם עיר הפארקים – הפלאפארק – פארק המשפחה הענק בשכונת שער הגיא ייחנך לפני פסח.

בחול המועד יתקיים במקום הפנינג גדול. בפארק מתקנים מיוחדים שהובאו במיוחד מאיטליה. רה”ע סימון אלפסי: “פארק בצמוד ליער שהוא חלום ומקום בילוי מושלם בטבע למשפחה כולו. פארק ייחודי ומיוחד בצפון כולו”

בתום שלוש שנות בנייה והקמה הפלא-פארק של יקנעם ייצא לדרך כאשר בימים אלו מושלמות העבודות האחרונות של בניית פארק לכל המשפחה שייחנך רשמי עוד לפני חג הפסח, ובחול המועד, יום שלישי, 19.4, החל מהשעה 16 יתקיים במקום הפנינג ענק.

באי ההפנינג ייהנו מאוהלים אמריקאים, שולחנות משחק מולטימדיה, קרקס, סדנאות יצירה, דמויות שטח, שערים מתנפחים ועוד. טקס חנוכת הפארק יכלול גם שני מופעים: מופע לילדים של ‘פיטר הארנב’, ומופע לנוער עם כוכבת הפופ של ישראל אן בי. לבאים מומלץ להגיע למקום בתחבורה ציבורית ולא ברכבים פרטיים.

הפלא-פארק נבנה כפארק לכל המשפחה בשכונת שער הגיא הידועה כאחת מפנינות נדל”ן ביקנעם ובצמידות ליער על שטח של כ- 40 דונמים. הפארק  כולל בין היתר: פינות למתקני נינג’ה בדומה לתכנית האקסטרים הפופולארית ‘נינג’ה ישראל’, מגרשי משחקים, מגרש מיני פיץ’, מתקני כושר, שבילי הליכת יער, פינות תצפית, פינות ישיבה ועוד. המתקנים בפארק נבחרו בקפידה רבה והובאו מאיטליה כאשר הרעיון היה לשלב בין מתקני עץ ליער בו נמצא הפארק. לפארק כניסות ויציאות רבות וניתן דרכו לצאת לטיול ביער וליהנות מהטבע המושלם של יקנעם.

בניית והקמת הפארק נמשכה כשלוש שנים ועלות בנייתו נאמדת בכ-20 מיליון ₪. במקום מתוכנן בהמשך גם הקמת בית קפה לטובת הבאים ותושבי השכונה והעיר.

הפלא-פארק מצטרף לשורה ארוכה של פארקים ביישוב כדוגמת נחל קרת, הפאמפטרק, הפארק האקולוגי, פארק המעיין, מטרי, חופז, הסיטי ועוד ועוד.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

“שמחה רבה אביב הגיע פסח בא, והאביב ופסח יהיו השנה שמחים במיוחד לתושבי העיר עם פתיחת אחד הפארקים הגדולים והאטרקטיביים ביותר בצפון בכלל וביקנעם בפרט. הפלא-פארק הוא פארק לכל המשפחה, פארק ייחודי עם מתקנים מיוחדים ואשר נמצא בטבע הייחודי של יקנעם. פארק ששקדנו על הקמתו ובנייתו שלוש שנים על מנת לתת מענה לילדים, לנוער ולמשפחה כולה. אני מזמין את תושבי העיר לבוא וליהנות גם מהפארק, גם מהמתקנים וגם מהיער והטבע. מכלול מושלם של הנאות. חג שמח”.

בניית אתרים – 0524748988 אפשרות לאתר מכירות עם חיוב כרטיסי אשראי אוןליין

בניית אתרים פרסום ושיווק
בניית אתרים פרסום ושיווק  0524748988
 

חשיפה מירבית ומיטבית ברשת. פנו ישירות בטופס צור קשר.

One thought on “פלא פארק ביוקנעם”
 1. הייתי היום עם תלמידותי בכיתה ד’ מבית ספר בחיפה בפארק, המקום מדהים!!! אפשר להוסיף כמה סככות ויותר פחי אשפה אבל בכללות מקום מיוחד במינו.
  אבל לצערי היחס של העובדים במקום היה מחפיר ביותר, מיד עם כניסתנו הסתכלו עלינו כעל פושעים שרק באו ללכלך את הפארק עם הכניסה הוזהרנו חמורות שלא נעז להשליך פסולת וגם אחר שאני ושאר המורות התחייבנו לדאוג לנקיון לא נחה דעתם ובכל משך השהות שלנו רכב הפעלת הפארק הסתובב סביבנו לוודא שאף ילדה לא זורקת שום לכלוך, עם כל זה ואחר שהזהרתי את כל תלמידותי לא להשליך ושמרתי עליהם מכל משמר עוד כשראיתי לכלוך על הרצפה התכופפתי בעצמי (בהריון, חודש 6) להרים על מנת לרצות את עובדי הפארק. אך למרות הכל ביציאה איימו עלינו ואמרו שלא נוכל לבוא יותר לפארק בגלל שהשארנו מלוכלך [איום שאינו חוקי בעליל].
  אני רק רוצה לשאול: האם תפקידם של עובדי הניקיון בפארק הוא להפחיד ילדות בכיתה ד’ ולתת להן הרגשה של פושעות? ואחר כך עוד להגיד שלא שמרו על הניקיון כאשר המציאות מוכיחה אחרת? האם ילדים מיקנעם שמבקרים בפארק הכט בחיפה גם זוכים לכזה יחס?
  להערכתי לא כולם זוכים לכזה יחס, כנראה שכחתי לציין שאני ותלמידותי נמנות על המגזר החרדי וממילא מותר להתייחס אלינו כאל פושעות שרק באות ללכלך ולהפר את הסדר הציבורי…. אבל אם כן זה חמור שבעתיים!! האם ילדות בכיתה ד’ צריכות לקבל יחס מפלה ומאיים בגלל המגזר שהם משתייכות אליו ואיך שהן לבושות?? אם אכן כך הרי זו גזענות שפלה ובושה לכל המפעילים שנותנים יד לכזו אפליה בוטה ובלתי חוקית!!.
  אני מקווה שדבר זה נעשה בחוסר שימת לב וללא כוונות זדון או אפליה ואני מבקשת לחדד את הנהלים לעובדים: ילדים הם בסך הכל ילדים ולא צריך לאיים עליהם ולהפחיד אותם, וגם אם צריך לממן עובדי ניקיון לפארק, זה לגיטימי בכל מקום ציבורי ולא צריך לאיים ולהפחיד בגלל זה.
  בתקוה להתנצלות והענות מהירה
  יצויין כי כל תגובה על לכלוך יתר מהרגיל של קבוצה זו צריכה להיות מגובה בהוכחות של לפני ואחרי, וגם בכך אין להצדיק התנהלות של הפחדת ילדות קטנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *