פארק יקנעם - פלא פארק

יקנעם עיר הפארקים – הפלאפארק – פארק המשפחה הענק בשכונת שער הגיא ייחנך לפני פסח.

בחול המועד יתקיים במקום הפנינג גדול. בפארק מתקנים מיוחדים שהובאו במיוחד מאיטליה. רה”ע סימון אלפסי: “פארק בצמוד ליער שהוא חלום ומקום בילוי מושלם בטבע למשפחה כולו. פארק ייחודי ומיוחד בצפון כולו”

בתום שלוש שנות בנייה והקמה הפלא-פארק של יקנעם ייצא לדרך כאשר בימים אלו מושלמות העבודות האחרונות של בניית פארק לכל המשפחה שייחנך רשמי עוד לפני חג הפסח, ובחול המועד, יום שלישי, 19.4, החל מהשעה 16 יתקיים במקום הפנינג ענק.

באי ההפנינג ייהנו מאוהלים אמריקאים, שולחנות משחק מולטימדיה, קרקס, סדנאות יצירה, דמויות שטח, שערים מתנפחים ועוד. טקס חנוכת הפארק יכלול גם שני מופעים: מופע לילדים של ‘פיטר הארנב’, ומופע לנוער עם כוכבת הפופ של ישראל אן בי. לבאים מומלץ להגיע למקום בתחבורה ציבורית ולא ברכבים פרטיים.

הפלא-פארק נבנה כפארק לכל המשפחה בשכונת שער הגיא הידועה כאחת מפנינות נדל”ן ביקנעם ובצמידות ליער על שטח של כ- 40 דונמים. הפארק  כולל בין היתר: פינות למתקני נינג’ה בדומה לתכנית האקסטרים הפופולארית ‘נינג’ה ישראל’, מגרשי משחקים, מגרש מיני פיץ’, מתקני כושר, שבילי הליכת יער, פינות תצפית, פינות ישיבה ועוד. המתקנים בפארק נבחרו בקפידה רבה והובאו מאיטליה כאשר הרעיון היה לשלב בין מתקני עץ ליער בו נמצא הפארק. לפארק כניסות ויציאות רבות וניתן דרכו לצאת לטיול ביער וליהנות מהטבע המושלם של יקנעם.

בניית והקמת הפארק נמשכה כשלוש שנים ועלות בנייתו נאמדת בכ-20 מיליון ₪. במקום מתוכנן בהמשך גם הקמת בית קפה לטובת הבאים ותושבי השכונה והעיר.

הפלא-פארק מצטרף לשורה ארוכה של פארקים ביישוב כדוגמת נחל קרת, הפאמפטרק, הפארק האקולוגי, פארק המעיין, מטרי, חופז, הסיטי ועוד ועוד.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

“שמחה רבה אביב הגיע פסח בא, והאביב ופסח יהיו השנה שמחים במיוחד לתושבי העיר עם פתיחת אחד הפארקים הגדולים והאטרקטיביים ביותר בצפון בכלל וביקנעם בפרט. הפלא-פארק הוא פארק לכל המשפחה, פארק ייחודי עם מתקנים מיוחדים ואשר נמצא בטבע הייחודי של יקנעם. פארק ששקדנו על הקמתו ובנייתו שלוש שנים על מנת לתת מענה לילדים, לנוער ולמשפחה כולה. אני מזמין את תושבי העיר לבוא וליהנות גם מהפארק, גם מהמתקנים וגם מהיער והטבע. מכלול מושלם של הנאות. חג שמח”.

בניית אתרים – 0524748988 אפשרות לאתר מכירות עם חיוב כרטיסי אשראי אוןליין

בניית אתרים פרסום ושיווק
בניית אתרים פרסום ושיווק  0524748988
 

חשיפה מירבית ומיטבית ברשת. פנו ישירות בטופס צור קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *