מצלמות אבטחה במעונות יום ביוקנעם. העירייה השלימה התקנת מצלמות במעונות הירוקים שתחת ניהולה בשכונות שער הגיא והגגות הירוקים

רה”ע סימון אלפסי: שמחים להוביל ולהשלים פרויקט כל כך חשוב לבטיחות ילדינו

יקנעם ממשיכה לדבר בטיחות, ולאחרונה הושלם פרויקט רישות המעונות הירוקים שבניהול ואחריות העירייה במצלמות.

במעון הירוק שבשכונת “הגגות הירוקים” הותקנו שמונה מצלמות. בנוסף לכך, הושם בין היתר מצבר לגיבוי מתח למצלמות והותקנה מערכת הקלטה. במעון הירוק שבשכונת “שער הגיא” הותקנו תשע מצלמות. בנוסף לכך, הושם בין היתר מצבר לגיבוי מתח למצלמות והותקנה מערכת הקלטה.

בשני המעונות המצלמות יצלמו את הנעשה מסביב לשעון, הן בתוך המעון, והן בחצרות. המצלמות מהוות כלי נוסף לפיקוח על המסגרות לגיל הרך.

ראש העיר, סימון אלפסי שמייחס חשיבות רבה להתקנת המצלמות נפגש בעבר עם כל בעלות המעונות הפרטיים בעירייה והפציר בהם לשים מצלמות גם אצלן, והבטיח שהעירייה תסייע במה שנדרש.

על פי חוק המצלמות כל מסגרת מפוקחת או פרטית שיש בה מעל 7 פעוטות עד גיל 3 מחויבת להתקין מצלמות שיתעדו את הנעשה במעון במהלך כל שעות הפעילות.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“אני מברך על התקנת המצלמות במעונות הירוקים שבניהול העירייה. בטיחות ילדינו היא מעל הכל ואנו נעשה הכל על מנת לשמור עליהם ולדאוג להם. דחפתי רבות להתקנת המצלמות כדי שההורים יוכלו להיות הכי רגועים. אני קורא לכלל מנהלות המעונות הפרטיים בעיר ליישם את החוק הלכה למעשה ולדאוג במהירות להתקנת מצלמות במעונות שלהן. אנו נבדוק זאת ונוודא שהכל נעשה ובתקינות מלאה”.

מנהלת מחלקת הגיל הרך, יעל שוסטק – פסקל:

“אני מברכת על התקנת המצלמות שיתעדו את הנעשה במעון במהלך כל שעות הפעילות. המצלמות מהוות כלי נוסף לפיקוח על המסגרות לגיל הרך. התקנת המצלמות היא צעד חשוב בהתקדמות המדינה בכל הנוגע לפיקוח על המסגרות לגיל הרך, אך יש לזכור כי הן אינן מורידות מאחריות הצוות, ההנהלה, ומהדרכת הצוותים. עין אלקטרונית אינה יכולה להחליף עין אנושית. כולנו תקווה שחוק זה הוא רק סנונית ראשונה בתהליך משמעותי יותר של לקיחת אחריות של המדינה על הגיל הרך”.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *