זהבה בן ביקנעם.
קיץ של אהבה – זהבה בן ביקנעם

יקנעם תפתח את אירועי הקיץ לחודש אוגוסט ויום האהבה עם שני מופעים גדולים:

מופע לכל המשפחה: משפחת טרסוב בקרקס

מופע מרכזי: זהבה בן

שני המופעים יתקיימו ביום חמישי, 3.8, באמפי – חינם לתושבי יקנעם.

יקנעם ממשיכה להוביל קיץ חם של אירועים ואחרי מופעי תחילת הקיץ שכללו מופע למשפחה כולה עם כוכבת הילדים, נתי הגעתי הופעתי, ומופע ענק לנוער עם צמד הזמרים הכוכבים העולים, אבי אבורומי ועידו בי שנערכו בהשתתפות אלפי תושבים, תפתח יקנעם את חודש אוגוסט ותחגוג את יום האהבה עם שני מופעים מרשימים: מופע לכל המשפחה של משפחת טרסוב בקרקס, ומופע מרכזית עם הזמרת הכוכבת, זהבה בן. משפחת טרסוב היא משפחה ישראלית של יוטיוברים וכוכבי רשת והיא כוללת את ההורים מורן וג’וזף ואת הילדים אמה ומיילו. שני המופעים יתקיימו באמפי ביום חמישי, 3.8, החל מהשעה 20:00. הכניסה לאירועים הללו לתושבי העיר היא בחינם. בנוסף לאירועים הללו צפויה יקנעם לארח בהמשך החודש את שלומי שבת למופע ענק שצפוי להתקיים ביום שלישי, 22.8 בשיתוף עם פרויקט בימות פיס.

לצד המופעים הללו ישנה גם פעילות מגוונת ועשירה של עיר הילדים ועיר הנוער בהובלת מחלקת הנוער היישובית אשר מתקיימת בחודשי יולי – אוגוסט, כל שבוע במשך חמישה ימים (ראשון – חמישי) וכוללת בין היתר מופעים של אומנים מרכזיים, ערבי נוער, סרטים, מסיבות, פעילויות מגוונות, כושר, סדנאות ועוד ועוד.

ראש העיר יקנעם, מר סימון אלפסי אמר: “שמחים להמשיך באירועי הקיץ לתושבים ולמשפחה כולה ולהביא לכאן אומנים מובילים ואטרקטיביים להנאת ילדי העיר, בני הנוער, ההורים וכל התושבים. ילדי העיר ובני הנוער נהנים הקיץ מאטרקציות והפעלות רבות ומגוונות לצד מופעים מרכזיים. אני קורא לכל התושבים לבוא וליהנות ממיטב האומנים. המשך קיץ שמח ובטוח לכולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *