ביטוח לאומי יקנעם

חדש – סניף ביטוח לאומי ביקנעם במרכז המסחרי באזור התעשייה.

רה”ע סימון אלפסי: בשורה גדולה. גאים להיות שותפים. השירות לתושב הוא החשוב ביותר

שירותי הציבור לתושבים ביקנעם ממשיכים להשתדרג, ובשבוע שעבר נחנך הסניף החדש של הביטוח הלאומי במרכז המסחרי החדש באזור התעשייה של העיר יוקנעם.

מנכ”ל הביטוח הלאומי, מאיר שפיגלר בירך ואמר שהם שמחים לעבור למקום גדול ומאיר פנים, ולמקום  במיקום מרכזי שצמוד למרכז מסחרי שוקק פעילות. שפיגלר אמר שהמקום החדש ראוי בכל קנה מידה, והדגיש בדבריו שבביטוח לאומי עושים הכל על מנת לתת שירות ללא דופי. ראש העיר יקנעם, סימון אלפסי בירך ואמר שאנו מכירים תודה לביטוח הלאומי על הקמת הסניף החדש בעיר, והוסיף שהסניף ייתן שירותים מובילים לתושבי יקנעם והאזור. רה”ע בירך את מנכ”ל הביטוח הלאומי ואמר שתחת ניהולו הביטוח הלאומי עבר שדרוג גדול שעה שהוא הצליח להחדיר את חשיבות תודעת השירות, והשירות שניתן הוא שירות מעולה, והתושבים יידעו להעריך זאת. סמנכ”ל לוגיסטיקה בביטוח לאומי, ריכארד חיראדין בירך ואמר שאנו מתרגשים כל פעם מחדש לפתוח עוד מרכז שירות, והוסיף שהשירות במקום החדש והראוי ישתפר לטובת תושבי העיר והסביבה. חיראדין הודה לראש העיר, סימון אלפסי על השותפות, ולסגן ראש העיר, רומן פרס על הליווי הרצוף. יו”ר ועד העובדים בביטוח הלאומי, ירון צרפתי אמר שבביטוח לאומי כל הזמן פותחים מרכזי שירות ומנגישים את השירותים, ופה נפתח סניף גדול וראוי. צרפתי שיבח את עובדי הביטוח הלאומי ואמר שעבודתם מדברת בעד עצמה. מנהל סניף עפולה, חוסאם אבו בכר אמר שרבים עמלו ופעלו כדי שנגיע לרגע הזה ולמקום הזה. אבו בכר אמר שהמקום מממש לפחות שני ערכים בחזון הביטוח הלאומי: ערך השירות עם הקמת מקום חדש ונגיש, וערך חוויית העובדים שיוכלו לבצע את עבודתם נאמנה וראויה. בתום הברכות נערך טקס גזירת הסרט למרכז השירות החדש.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

“שמחים ונרגשים לפתוח סניף חדש של ביטוח לאומי כאן בעיר. הסניף ישדרג עוד את השירותים שמקבלים התושבים. דאגנו לפתיחת סניף במיקום מרכזי ודאגנו גם שתהיה לפה תחבורה ציבורית כך שהמקום מונגש ברמה גבוהה. יקנעם  גדלה וחשוב לנו שהתושבים יקבלו את מיטב השירותים כאן בעיר ואנחנו כל הזמן מוסיפים ומשתדרגים. בהצלחה”.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *