אופנוע אמבולנס ביקנעם

אופנוע אמבולנס ביקנעם

ארגון איחוד הצלה השיק אופנולנס ביקנעם לזכר מנהל אגף חירום וביטחון וקב”ט העירייה, חיים ביטון ז”ל. האופנוע נתרם לאיחוד הצלה בעלות של 200 אלף שח.

בטקס מרגש  ברחבת העירייה שהתקיים במעמד משפחת ביטון: הרעיה יהודית, הילדים דודו ומלודי, הנכדות והנכדים הושק האופנולנס לזכרו של מנהל אגף חירום וביטחון וקב”ט העירייה, חיים ביטון ז”ל שהלך לעולמו לפני כחצי שנה.

האופנולנס החדש נתרם לאיחוד הצלה לזכרו של חיים ביטון ז”ל. עלות האפנולנס עמדה על כ-200 אש”ח והוא צויד במיטב האבזור שכולל בין היתר: ציוד החייאה מתקדם, דפיברילטור, בלון חמצן, ציוד חבישה, ציוד לטיפול בפציעות ועוד. האופנולנס מצויד למעשה כמו אמבולנס  רק ללא מיטה. הכספים לרכישת האופנולנס נתרמו בזמן שיא של מספר שבועות.

ראש העיר, סימון אלפסי סיפר בגילוי לב שחיים ביטון חסר לו  וציין שכאשר יש אירוע ביטחוני כזה או אחר הוא מחכה לעדכון ממנו. רה”ע אמר שחיים היה קב”ט ואיש ביטחון למופת. איש מקצועי שרצה רק לעבוד ולתרום.  רעייתו של חיים, יהודית סיפרה על התקופה הקשה שעוברת המשפחה מאז פטירת בעלה, ואמרה  שהאופנולנס הוא כלי עוצמתי שמנציח את יקירם. יהודית  הודתה לכל מי שתרמו וציינה שזו זכות להיות חלק ממשפחת איחוד הצלה. בנו של חיים, דודו סיפר שלאבא שלו היה לב אחד גדול ושהוא תמיד דאג לעשות טוב מסביבו ולדאוג לחלשים, והאופנולנס יציל חיים כפי שהוא היה רוצה. דודו הודה לאיחוד הצלה על פועלם בעיר. בשם איחוד הצלה בירכה מנהלת אגף תקשורת, לינור אטיאס שאמרה שהיא נרגשת מן המעמד. לינור ציינה בדבריה שחיים היה מקצוען בתחומו, היה מגיע ראשון לכל אירוע וידע לקבל החלטות נכונות להצלת חיים והחיבור עם האופנולנס לזכרו הוא נכון וטבעי. אטיאס הודתה לכל מי שתרמו ואמרה שלכל אחד ואחת מהם יש זכות בהצלת חיים.

 

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי:

“טקס מרגש בו הושק כלי מציל חיים לזכרו של חיים ביטון ז”ל שהקדיש עשרות שנים למען ביטחון היישוב ותושביו. חיים היה צנוע וביישן וכל כולו הייתה נתינה אחת גדולה. פעילותו הייתה רבה ומסביב לשעון ותמיד קיבל עליו עוד ועוד תפקידים, וכל מה שביצע ביצע במקצועיות ובאהבה רבה. העובדה שהכספים לאופנולנס גויסו במהירות כל כך גבוהה מעידה על האהבה הרבה של כולנו לחיים. אנו מחבקים את המשפחה ונמשיך לחבק אותה. תודה מעומק הלב לכל התורמים והשותפים למיזם. תודה ענקית לארגון איחוד הצלה ולראש הסניף ביקנעם – מגידו, פנחס שטרלינג שעושים עבודת קודש”.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *