חדשות  הדפס

טכנאי מחשבים ביקנעם
טכנאי מחשבים מיקנעם לתיקון מחשבים. תיקון מחשב ביקנעם.

טכנאי מחשבים ביקנעם בעולם מודרני בכל בית יש לפחות מחשב ביתי אחד או יותר לשימוש אישי וגם עסקי. קורה לא אחת שהמחשב מתקלקל או עובד לאט מידי או שלא עלינו חטף וירוס שפוגם בפעילותו התקינה. בכדי למצוא טכנאי מחשבים ידוע ואמין אשר לקוחות רבים מהאזור יעידו  על מקצועיותו ומתן שירות במחיר סביר צריך להתחיל לחפש. ביקנעם ישנם כמה טכנרי מחשבים אשר מעניקים שירות עד בית הלקוח ובדרך כלל גם מתקנים אותו בו במקום.  . נקודת המוצא לפני הרכישה הינה היעוד והצרכים שלך מהמחשב: אם המחשב מיועד לשימוש גלישה באינטרנט ויישומים כללים שלא דורשים הרבה משאבים מהמחשב כגון משחקי תלת מימד ושימוש בתוכנות גרפיות עתירות פונקציות כגון פוטושופ וכדומה כדאי להסתפק במחשב בסיסי עם 2 גיגה זיכרון הררד דיסק - דיסק קשיח - עם קיבולת של 250 גיגה לפחות , מעבד 1.6 גיגה הרץ וכרטיס מסך מובנה בילד-אין בעל 256 מגה יספיק בהחלט לכך.  במידה והילד או המשתמש יעשה שימוש במשחקים בכדים כגון פאר קריי ודומיהם שדורשים משאבי מעכרת רבים וחזקים יותר גם מהמעבד ווהזיכרון. ולפעמים דורשים גם מעבד נפרד וזיכרון שיושבים על כרטיס מסך נפרד ככה שזה משאיר את המחשב פנוי לעוד פונקציות או אפליקציות כגון מדיה פלייר לשמיעת שירים ברקע או תוכנת הורדה אימיול כדי שבד בבד תוכל להוריד קבצים תוך שימוש במשחק או סרט .


טיפים למנוע תקלות ולשימור המחשב כדאי לעשות פעם בשבוע איחוי דיסק זה נמצא בהתחל\כל התוכניות\עזרים\כלי מערכת\איחוי הדיסק מה שהאיחוי עושה זה מסדר כל קובץ שמתפצל כתוצאה מהפעלת אפליקציות רבות באותו זמן וגורם לו לחזור למקומו..כדאי גם לבדוק תמיד שהאנטי וירוס מעודכן ואם במידה והוא לא אז להיכנס לממשק ולעשות עדכון כי לא לשכוח שכל יום יוצאים וירוסים חדשים ומדי יום מגלים אותם ויוצאים מולם שתכסה את מרבית הצרות ,עם עדכונים רלוונטים. תוכנת אנטי וירוס טובה מאוד הינה  nod32   גם כן מדי פעם יש למחוק קבצי קוקיס באינטרנט אקספלורר והכי חשוב שאת הקבצים שלך יש לשמור על מחיצה נפרדת ולא עם המחיצה שהמערכת הפעלה נמצאת בה. כדי לשמור על עבודה נקייה וגם אם קורס המחשב ניתן לפרמט מבלי למחוק שום דבר אישי לסיום להמנע מאתרים שאינם מהימנים מהימנים כגון אתרי סקס או מין יש ברובם המון תולעים רוגלות ווירוסים. מומלץ באופן שוטף לבצע גיבוי של הקבצים החשובים לכם, עבודות, קבצי תמונות וסרטים, ומלל שעמלתם רבות בכדי לכתוב אותו.  


תיקון מחשבים


טכנאי מחשבים ביקנעם


איתור טכנאי מחשבים מדופלם מאיזור יוקנעם  אינו פשוט. מדובר לא רק על מקצועיות אלא גם אמינות ויושר. בדומה לתיקון הרכב הפרטי שלך כשהמוסכניק משוחח איתך על מושגים לא ברורים וחלקים שצריך להחליף אתה מתחיל לחשוד כמו כל אדם. האם הטכנאי שמולך באמת לנגד עיניו בראש ובראשונה עומד מתן שרות בצורה מקצועית ובמחירים סבירים או שהוא מנסה לנצל את חוסר ההבנה והידע שלך לגזור קופון שמן על חשבונכם. טכנאי לתיקון מחשבים שנותן מענה לקריאות בשעות הערב ללקוחות פרטיים ישירות לביתם - הינו ייתרון גדול גם עקב הזמינות והנוחות.  

 


קניית מחשבים


פריבל מחשבים ביקנעם - ברחוב התמר 4 במרעז המסחרי, סמוך מאוד לביניין עיריית יקנעם ישנו סניף של פריבל מחשבים. במקום פגשנו את סימון המנהל. פריבל מחשבים ביקנעם עוסקים במכירה, תיקון, שידרוג מחשבים ויעוץ לגבי כל נושא טכני הקשור למחשבים.  תיקון כל סוגי התקלות + ניקוי וירוסים + יעוץ רשתות
מכירת מחשבים במבצע + שידרוגים
מחירים הוגנים
לפרטים נוספים צרו עימם קשר בטל 04-9592829 .קניית מחשב ביקנעם

בעיר ישנם כמה חנויות למכירה של מחשבים שולחניים או מחשבים ניידים כולל טאבלט, אולם המוצרים אינם חופפים במדוייק בין חנות אחת לשניה. משום כך ניסיון להשוואה של רכיב מחשב מול רכיב אחר מעט קשה למי שאינו מבין. ראשית יש לתת את הדעת איזה מעבד מורכב בלוח האם,  כמה קאש מימורי - זיכרון יש לו ומהי מהירותו ביחידות מידה שח הרץ. דבר  שני בחשיבותו הוא לוח האם והזיכרון הפנימי שמורכב בו או מובנה בו לעיתים. ישנם עוד קריטריונים נוספים לבחינה כגון כרטיס המסך ומאיץ גרפי, גודל ההארד דיסק ותוספות אחרות.


  


2010-07-04