חדשות  הדפס

מורה נהיגה ביקנעם
ישנם לא מעט מורי נהיגה ביקנעם, על פניו נראה שיש כ 20 מורים ללימוד נהיגה רק בעיר, וזה מבדיקה ראשונית בלבד. נשאלת נשאלה איזה מורה נהיגה ביקנעם טוב יותר, ואת מי לבחור. מבחני נהיגה ביקנעם.

מורה נהיגה ביקנעם
ישנם לא מעט מורי/מורות נהיגה ביקנעם, על פניו נראה שיש כ 20 מורים ללימוד נהיגה רק בעיר, וזה מבדיקה ראשונית בלבד. נשאלת נשאלה איזה מורה נהיגה ביקנעם טוב יותר, ואת מי לבחור . בעיר יקנעם המתפתחת ישנם לא מעט בני נוער אשר מתחילים כבר בגיל 16 להתעניין בכל הקשור

ללימוד נהיגה וקבלת רישיון נהיגה.

מורה נהיגה ביקנעם

בנוסף ישנם עוד צעירים רבים, חלקם חיילים ואחרים אחרי שירות צבאי שמתחילים ללמוד נהיגה.
מספר לא אופייני זה של כמות מורה נהיגה המלמדים ביקנעם את כלל המעוניינים משקף את התלמידים הרבים שלומדים כעת ואת כלל התלמידים הפוטנציאליים להתחלת לימוד שיעורי נהיגה. השערה אחת הגורסת כי כמות התלמידים בעיר כל כך גדולה נובעת מהבום של האיכלוס של העיר יקנעם החל משנת 1995 – אז גם החלו הבנייה המאסיבית של בתי מגורים בעיר. לעיר הגיעו זוגות צעירים רבים והתינוקות הראשונים של התחלת האיכלוס המאסיבי ביקנעם – כיום בגיל ללימוד נהיגה.

העיר יקנעם גדלה בקצב טוב וכך גם תשתיות הכבישים והתחבורה. אחת הבדיחות היא הכמות הרבה של רכבי לימוד נהיגה ביקנעם שהם יוצרים פקקי תנועה. אמנם זו רק בדיחה אבל ברור לכל שישנה תחרות לא קטנה בקרב מורי נהיגה ביקנעם להיות מורה נהיגה הכי טוב. בעיות תחבורה נוספות או חנייה שנוצרות מקבלות מענה וטיפול כגון הבעיה של משאיות אשר חונות בתוך העיר גם בכבישים פנימיים המובילים אל שכונות המגורים וגם בתוך אזור המגורים. משום כך פעלה העירייה והתוצאה היא שהוועדה המקומית אישרה לבנות חניון למשאיות מחוץ לישוב, החניון החדש צפוי לקום בסמוך לדרך השרות המחברת בין אזור התעשייה הדרומי וכביש 70.  החניון יקום על שטח כולל של כעשרה דונמים, וניתן יהיה להחנות בו כ- 55 משאיות, לרבות אוטובוסים. בנוסף לכך ניתן יהיה להחנות במקום עוד 23 רכבים פרטיים.

כל זאת לטובת זרימת התנועה של הרכבים באופן חופשי יותר.

מורה נהיגה הכי טוב ביקנעם

ראשית מורה או מורת נהיגה, אין הבדלה והכתיבה יותר נוחה בלשון זכר.

מורה נהיגה הכי טוב ? תשאל תלמיד תיכון אחד והוא יצביע מייד על מורה נהיגה וותיק ביקנעם שכבר לימד מאות תלמידים את רזי הנהיגה תפעול הרכב והלך מחשבה נכון בעת הנהיגה. לצפות מהלכים עתידיים ותמיד להיות ערני למתרחש על הכביש ובסביבתו. אם תשאלו את חברו לכיתה הוא יאמר בהחלט מורה לנהיגה ביקנעם אחר מבית ספר אחר - שהוא מורה הנהיגה הטוב ביותר אשר מלמד נהיגה ביקנעם והסביבה גם עשרות שנים. הוא עם הרבה סבלנות והנחייה של התלמידים לנהיגה נכונה ובטוחה תוך שימת דגש על  תקשורת בין אישית, שכוללת יחס חם, ראש צעיר וסבלנות רבה. עירנות והשתלבות בתנועה בדרך באופן בטוח ונכון.תלמידים אחרים יהיו מוכנים להשבע שהמורה נהיגה שלהם הוא הטוב ביותר, מן הסתם יהיו גם כאלו שילינו על מורה הנהיגה, או ההמתנה הארוכה בין טסט - מבחן נהיגה  - לטס נהיגה הבא.

מורה לנהיגה ביקנעם

איפה לומדים לנהוג ביקנעם ?

- בכל הכבישים ברחובות יקנעם וגם מחוץ לעיר, כולל באיזורי המושבים והקיבוצים הסמוכים לעיר, משמע בכבישים מהירים. לעיתים לימוד הנהיגה מתבצעים בשעות הערב. לימוד נהיגה ביקנעם בשעות החשכה הינה אפשרית. שהרי העיר מוארת ברוב רוב יחד עם זאת בכבישים החיצוניים המובילים אל העיר ישנה חשכה. הלימוד בשעות הערב גם חשוב בכדי שהתלמידים ידהיו מוכנים לעתיד כשינהגו ברכב לא רק בשעות האור.

 

מבחני נהיגה ביקנעם

מבחני הנהיגה ביקנעם מתקיימים לאורך כל השבוע כאשר לכל מורה נהיגה ישנה הקצאה של כמות הטסטים שאותם הוא מחלק לתלמידיו לפי החלטתו.

מבחני הנהיגה מתקיימים בשעות היום כאשר ישנו אור טבעי.

המבחן יכול להתחיל בעיר ולהמשך אל מחוץ ליקנעם לכביש מהיר מחד וא/גם לכבישים צדדיים המקושרים ליוקנעם.

 פרסום מורה נהיגה ביקנעם

 

2017-08-30