ספורט  הדפס

קאנטרי יקנעם הוזלה לחיילים וסטודנטים
שורה של הטבות לחיילי העיר בקאנטרי פארק יקנעם: ראש העיר פעל וחיילי יקנעם כולל סטודנטים יוכלו להיכנס לקאנטרי באמצע השבוע בעלות של 25 ₪ בלבד שמהווים 50% הנחה.

קאנטרי יקנעם הוזלה לחיילים וסטודנטים
שורה של הטבות לחיילי העיר בקאנטרי פארק יקנעם:
ראש העיר פעל וחיילי יקנעם יוכלו להיכנס לקאנטרי באמצע השבוע בעלות של 25 ₪ בלבד שמהווים 50% הנחה
ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי בתיאום עם סיעת "יקנעם הצעירה" ממשיך לדאוג לחיילי העיר ולסטודנטים ובפגישה שנערכה עם זכייני הקאנטרי ומנהל המתקן ביקש ראש העיר מהאחרונים לפעול יחד ובשיתוף פעולה לטובת חיילי היישוב והסטודנטים, ובעקבות הפגישה הוחלט להעניק להם שורה של הטבות והקלות.
במסגרת  הפגישה הוחלט שכל חייל יוכל לרכוש מנוי שנתי בעלות של 1600 ₪ בלבד. כמו כן, הוחלט להתחשב בחיילים ולאפשר להם לרכוש כרטיס לכניסה בודדת באמצע השבוע בעלות של 25 ₪ שהם 50% , ו- 40 ₪ בשבת.
במהלך הפגישה ביקש ראש העיר לדאוג גם לציבור הסטודנטים ביישוב, וכאן הוחלט להמשיך את ההטבה שניתנה לפני שנה ושכל סטודנט שירכוש מנוי יקבל חודש נוסף מתנה.
פעילויות אלו של ראש העיר הן פועל יוצא של רצונו לדאוג לציבור הצעירים בעיר והן נעשות לאחר שגם שנה שעברה הוא פעל באופן אישי לטובת חיילות וחיילי העיר והשיג עבורם הנחה משמעותית ברכישת מנוי, הנחות שונות, והטבות נוספות אחרות.
ראש העיר, מר סימון אלפסי:
"אני מברך על שורת ההטבות עליהן הגענו לטובת חיילות וחיילי העיר ולטובת ציבור הסטודנטים. אני כל הזמן יושב וחושב ומנסה למצוא פתרונות הולמים שיקלו על הצעירים הללו ואני שמח שאנחנו אכן מצליחים לעשות זאת. חשוב היה לי לפעול יחד ובתיאום עם  סיעת "יקנעם הצעירה" ולהקל על החיילים ועל הסטודנטים ככל שניתן. החיילים הללו תורמים רבות למדינת ישראל, ואני שמח שאנו עושים ככל יכולתנו להקל עליהם וגם להעניק להם מעט בחזרה, ובכך להודות להם על כל פועלם. תודה לזכייני הקאנטרי על שיתוף הפעולה איתנו לטובת ציבור צעירי העיר".
סיעת יקנעם הצעירה:
"אנו מודים לראש העיר סימון אלפסי ולבעלי הקאנטרי פארק אשר השלימו מהלך שהתחלנו עם פתיחתו בשנת 2013 להשגת הנחה לחיילים ולסטודנטים בקאנטרי. אנו רואים במהלך חשיבות רבה למען צעירי יקנעם אשר סובלים מיוקר המחייה ובמיוחד החיילים אשר משקיעים את כל זמנם ומרצם בהגנה על המדינה - תמורת שכר נמוך. עלינו כחברה וקהילה לומר להם תודה ולהראות להם את הערכתנו הלכה למעשה - באמצעות הנחה בקאנטרי ובמקומות אחרים אשר אנו מתכננים לקדם. כאן התודה לראש העיר שעמל ימים ארוכים בתיאום איתנו להשגת ההנחה המיוחלת".

2014-02-26