חדשות  הדפס

בר מצווה ביקנעם
בר מצווה ביקנעם. כל בן זכר על פי המסורת היהודית - חוגג אירוע בר מצווה באופן שונה. יש חתנים אשר חוגגים בר מצווה ביקנעם - באולם אירועים קטן.

בר מצווה ביקנעם
כל בן זכר על פי המסורת היהודית - חוגג  אירוע בר מצווה באופן שונה. יש חתנים אשר חוגגים בר מצווה ביקנעם - באולם אירועים קטן - לרוב מסעדות יוקרה המתאימים לאירגון והפקת אירוע קטן יחסית עד 150 מוזמנים. ביקנעם חלק מהאוכלוסיה הינה דתית מסורתית והם חוגגים  אירועים ביקנעם כגון בר מצווה מסורתית הכולת עליה לתורה בבית כנסת, קריאה בספר תורה, הקראת דרשה כולל  אירוע בר מצווה ביקנעם למשפחה בשבת   .
אירוע בר מצווה על פי המסורת היהודית נחגג ביום שבת המכונה גם שבת חתן. בבית הכנסת חתן הבר מצווה עולה לתורה וקורא בה. את ספר התורה מוציאים ביום שבת ומניחים אותו על הבמה מול מקומו של גבאי בית הכנסת. לרוב נותנים לחתן להוציא את ספר התורה מתוך ארון הקודש עד לבמה של הגבאי. מומלץ לתאם עם בית הכנסת ביקנעם הסמוך למקום המגורים, ומתאים לעדה/המוצא/הקהילה שלך. את אירוע הבר מצווה המסורתי נוהגים לחגוג בהתאם למנהגי המשפחה או הקהילה שלכם והיא לרוב חופפת עם שינויים קלים בין אחת לשניה.

אירוע בר מצווה ביקנעם באולם
האמת שאין ביקנעם או באיזור אולם אירועים גדול היכול להכיל מעל 200 חוגגים. לא בכדי אנו קוראים להם חוגגים ולא מוזמנים, כי לא כל מי שקיבל הזמנת בר מצווה אכן מגיע בפועל. לרוב חגיגת בר מצווה או אירועים קטנים ביקנעם מתקיימת במסעדות יוקרה. אם הנכם תושבי העיר יקנעם, רמת ישי, טבעון,נופית,זכרון יעקב ושאר קיבוצי הסביבה בצפון באיזור יקנעם עומדת לרשותכם אפשרות אחת של חגיגת אירועים קטנים בצפון במסעדת מקסימו.
מקסימו אירועים מתאימה לחגיגת אירועים קטנים בסדר גודל של 150 חוגגים ויש בה רחבת ריקודים מרווחת במרכזה לרוקדים. אירוע קטן כשמו כן הוא - אירוע מכל סוג שהוא החל ממשפחה קרובה ומספר מצומצם של משתתפים שהינם בודדים וכלה באירוע קטן של 120 עד 150 חוגגים. במסעדת יוקרה כל האירוע זהה לאירוע גדול אחר בצפון כאילו היה אולם רחב ידיים - והעיקר שהוא יכול לספק מספיק מקום. 
מומלץ שתדאגו לתאם עם צלם אירועים ביקנעם לתעד את האירוע שלכם באופן מקצועי. העיר מכילה לא מעט בעלי מקצוע אשר מציעים שירות צילום אירועים ביקנעם על כל סוגיו. צילום אירוע בוידאו, צילום אירוע במצלמת סטילס, צילום אירוע והפקת מדבקות לאירועים ביקנעם, צילום קליפ בר מצווה או קליפ בת מצווה ביקנעם והסביבה, צילום חתן וכלה במקומות רומנטיים ועוד...
לא פחות חשוב לדאוג ולבדוק שמצאתם תקליטן ביקנעם לאירועים. תקליטן או די גיי ביקנעם או בחיפה אמור לנהל את רוב האירוע. תקליטן טוב ידאג לשמחה ולעידוד החוגגים, ירדיק את כולם ויכול לשמור על אווירה שמחה למשך כל האירוע.

הפקת בר מצווה
הפקת אירוע ביקנעם בצורה אינטימית כמו בר מצווה  אפשרי גם בחיק בטבע או גנים פתוחים בסביבה של העיר יקנעם. ישנו פארק נחל קרת שכמובן צריך לתאם עם כל הגורמים אירגון אירוע כולל העירייה ולעיתים משטרת יקנעם - תלוי בסדר גודל של המשתתפים  וסוג האירוע , למרות שלא מסתמן שתהיה בעיה מבחינת המשטרה ואין צורך לתאם עימם אירוע בר מצווה קטן בנחל קרת. כמובן שאפשר לחגוג אירועים קטנים בצפון ביקנעם בעוד מקומות פתוחים כגון רחבת נחל השופט. אירוע קטן שכזה יכול להתבצע בשילוב של טיול רגלי בין שבילי שמורת נחל השופט, עצירה בפארק וארוחה חגיגית שהכנתם מבעוד מועד לחוגגים או קייטרינג באיזור יקנעם שאירגנתם מראש עם בחירת המזון והמעדנים לאירוע הקטן שלכם.
אם אינכם מעוניינים בכל הטרחה של הפקת בר מצווה באופן עצמאי, תשמחו לגלות שישנם חברות שתחום התמחותן הינו הפקת אירועים ביקנעם ובאיזור הצפון כולל חיפה. חברת הפקת אירועים תדאג לתאם תקליטן לבר מצווה, בלונים ושלל אטרקציות, הפקת קליפ בר מצווה כולל הקלטת דרשה ברכות או קטע ראפ עבור חתן הבר מצווה. הם יאתרו צלם אירועים טוב, תזמורת הופעות  ותצוגות לייזר אפילו, הכל עיניין של טעם אישי וכמובן עלות כספית.

  

2012-12-22