חדשות  הדפס

אירועים ביקנעם
אירגון אירועים ביקנעם במסעדות מקומיות, שלעיתים עולות ברמתן על אולמות אירועים. אירוע במסעדה או באולם אירועים בצפון : מעוניינים למצוא מקום עבור אירועים בצפון.

אירועים ביקנעם
אירגון אירועים ביקנעם במסעדות מקומיות, שלעיתים עולות ברמתן על אולמות אירועים. מסיבה פשוטה שכיום אירוע בינוני של בר מצווה או בת מצווה עד 120 מוזמנים אפשר לארגן בעיר יקנעם. הילדים של אתמול היום כבר בוגרים וחוגגים בת/בר מצווה, ברית מילה,ימי הולדת ושאר אירועים משמחים בעיר יקנעם עצמה ולא מחוצה לה. את שאר מרכיבי האירוע מארגנים גם בעזרת נותני שירות נוספים הפועלים בעיר כגון הדפסת הזמנות, צילום אירועים, תקליטן - די גיי , בלונים ואטרקציות נוספות.
הפקת אירועים ביקנעם באזור ההיי טק והתעשיה הקטנה והמסחר ניתן למצוא כמה מסעדות גורמה אשר פיתחו נישה של חגיגת אירועים ביקנעם - וכל זאת תוך הקפדה על רמת אירגון האירוע, המזון האיכותי שמוגש באירוע, ועיצוב כלל האולם שבו חוגגים. בדרך כלל האירועים המבוקשים ביותר לחגיגה הינם בר מצווה או בת מצווה על שלל האטרקציות המתלוות לאירוע שכזה. גם בריתות ויומי הולדת הינם אירועים מאוד שכיחים במסעדות. אפילו חגיגות של חתונת המאה לבני משפחה קרובים או ערבי גיבוש לעובדים - נפוצים יחסית במסעדות.


אירוע במסעדה או באולם אירועים בצפון 
על פניו לאולם אירועים ישנה יכולת לאירוע גדול כגון חתונות, אבל למסעדות גורמה ביקנעם יש כמה ייתרונות לחגיגת בר מצווה חינה מסיבה פרקטית ואפילו חתונת יובל בחברת מקורבים וחברים טובים. אם הנכם מעוניינים למצוא מקום עבור חגיגת אירוע כנסו אל אתר אירועים בצפון אשר מרכז מספר לא מבוטל של אולמות אירועים בצפון, גני אירועים שירותי קייטרינג ונותני שירות נוספים כגון תקליטנים, צלמי אירועים בצפון, רקדנים/יות נגנים ואטרקציות נוספות לכל האירועים כולל בלונים עיצוב אולם אירועים וקישוט. לעיתים למסעדות איכותיות קטנות ישנו ייתרון היות והמקום קטן יותר - ומשום כך אינטימי יותר ויש שימת דגש על כל פרט קטן להבדיל מאולם אירועים גדול. המזון אשר מוצע לחוגגים נעשה בייתר הקפדה על איכות וטעם, בשונה מבישול המוני באולם אירועים גדול. למרות שאולם חתונות גדול יותר במסעדות ביקנעם ניתן לחגוג אירוע עם 120 מוזמנים - ללא בעיית צפיפות ויש המון מרווח לרחבת הריקודים. גם המסעדות הללו מעוצבות בסיגנון נעים ויפה יותר.
ייתרון מוביל של מסעדות היוקרה המציעות חגיגת אירוע ביקנעם העיר - הינו המזון והכיבוד. המסעדה מתמחה מעצם היותה, בהכנת מזון על ידי שף מומחה אשר יכול גם לשלב מגוון סוגי מזון - ללא פגיעה בכשרות המקום. שיטוט בערב בעיר יקנעם בין מסעדות יוקרה אשר חגגו אירוע, כולל ניסיון טעימה והתרשמות במהלך האירוע הוביל למסקנה כי עדיף לחגוג אירועים ביקנעם במסעדות מובילות מאשר באולם אירועים גדול, במידה ומדובר באירוע בינוני או קטן של עד 120 מוזמנים.
במהלך האירועים שנצפו האחד בר מצווה והשני ברית מילה - האווירה היתה מדהימה. בבר המצווה התקליטן הרקיד חבורה של בני נוער יחד עם המשפחה המורחבת על רחבת הריקודים בשמחה ייתרה. הילדים קיפצו ושרו יחד עם המוזיקה את כל המילים כאשר הורי חתן הבר מצווה פיזזו עימם יחד. את כל האירוע צילם צלם אירועים מיקנעם שלא רצה לפספס שום מצב כל זאת מבלי להפריע למהלך החגיגה.
בשיחה עם אחד ממנהלי מסעדת אירועים ביקנעם הבנו כמה דברים וקיבלנו טיפים חשובים לאירוע מוצלח.
ראשית שריינו מקום מראש, אל תתמהמהו, לעיתים כדאי להזמין יום שבחרתם חודשיים לפני מועד האירוע. ואם זה בתקופת הקיץ לעיתים יותר מכך. בקרו במקום בתיאום מראש כאשר חוגגים שם אירוע - כך תתרשמו טוב יותר מראה עיניים. באותה הזדמנות - נסו מגוון טעימות של המקום - ורשמו כל דבר שמצא חן בעיניכם כי אחרי כמה ימים עלולים לשכוח. כך גם תדעו איזה כיבוד אתם מעדיפים באירוע מתוך המגוון שמוצע לכם. בחנו כמה מוזמנים יש במקום ונסו לדמיין אם יש מספיק מקום לאורחים שלכם. בררו עם המנהלים במקום עד איזו שעה אפשר לחגוג אירוע במקום, האם יש מספיק חנייה מחוץ לאולם, דרכי גישה נוחות גם לנכים במקרה הצורך. בחנו גם את התאורה במסעדה, את מערכת ההגברה אם ישנה ושייכת למסעדה, מסכי לתצוגה של קליפים וכדומה. לגבי המחיר לא תמידכדאי להתמקח אם האיכות חשובה לכם - לרוב המחירים בין המסעדות היוקרתיות המציעות חגיגת אירוע ביקנעם דומים ואין הבדל מהותי.
והכי חשוב - מזל טוב !
 
    

2012-12-03