חדשות  הדפס

חרם על מוצרי תנובה - לא רוצים מבצעים!
חרם על תנובה . לא קונים מוצרי תנובה - היום מתחיל החרם על חברת תנובה המובילה במשק הישראלי בתחומה. החרם יימשך עד אחרי החגים.

חרם על תנובה


חרם על מוצרי תנובה


לא רוצים מבצעים והנחות  - דורשים הוזלה נאותה וקבועה של 30% במחירי המוצרים כולם .


לא קונים מוצרי תנובה - היום 12 לספטמבר 2011 מתחיל החרם על חברת תנובה המובילה במשק הישראלי בתחומה. החרם יימשך עד אחרי החגים.


סקרים מנבאים ש 68 אחוזים מהאוכלוסיה ייצטרפו לחרם הגדול ביותר שנעשה בארץ. עד לתקופה זו רק חרם בחוגים חרדיים - הצליח משום הלכידות והאירגון המוצלח, יחד עם משמעת מעולה של מאמינים אשר הולכים אחרי הנחיות המנהיגים הדתיים.
כיום סוף כל סוף ישנם סטודנדים שמתחילים להוביל ולרכז עוצמה חברתית - כמו בכל מדינה נאורה בעולם.
אם החרם יצליח האומדנים של ההפסדים הכבדים הצפויים לחברת תנובה - מגיעים עד כדי עשרות מיליונים רבים. תופעה חדשה שעלולה לצוף על פני השטח - האימה שתדבק בשאר חברות ענק וקרטלים אשר כבר מזה כמה שבועות מתחילים להבין כי תקופת הנצלנות כלפי הציבור - הסתיימה. לא רק חברות מזון אלא גם תקשורת,כבלים ולוויין, דלק וכדומה.
ככה זה כשדווקא קובעי המדיניות והפוליטיקאים מרשים לטייקונים לעשות כמה שיחפצו - מבלי להשתית עליהם רסן.
העם ובכללו כלל האוכלוסיה, לא רק האמידה שצורכת סושי בעלי אינטרס משותף להיות חלק מהמאבק הצודק.


נ.ב.


תנובה: לקוחות רבים  לא שכחו את הסיליקון שהוספתם לחלב לפני כמה שנים.


  החרם על תנובה מצליח ! עידכון 21-09-2011


מתוך כתבה ב ynet : -
בשבוע הראשון לחרם חלה ירידה במכירות מוצרי החלב של החברה, לעומת עלייה כמעט גורפת במוצרי החלב של המתחרות. ענקית החלב יורדת בשוקו ב-21.3% בחלב ב-14.4% וקוטג' ב-15.5%. הקוטג' של שטראוס זינק ב-39.9% במכירות. תנובה: הנתונים משקפים רק חצי שבוע של מבצעים


החרם מצליח עידכון 02-11-2011   תנובה מוזילה מחירי מוצרים בשיעור של בן 7% ועד 15% -  אבל זה לא מספיק ! למרות שיור דירקטריון תנובה זהבית כהן התפטרה - החרם לא הגיע לסיומו. הוזלה כזו היא ממש יריקה מזלזלת בפני הצרכנים. ממשיכים את החרם וגורמים לתנובה עוד הפסדים של מיליונים עד שתיעתר לדרישות כראוי במלואן. בינתיים צרכנים שהתנסו במוצרים של טרה ושטראוס מדווחים כי האיכות טובה יותר ושמחים לגלות עוד אופציות של רכישת מוצרי חלב - שאינם מתוצרת תנובה. בעיר יקנעם גם בסופרים וגם במכולות המקומיות - רואים את התוצרת של תנובה על המדפים ללא ביקוש.
 


2011-09-12