חדשות  הדפס

הסעות מיקנעם לחיפה וחזרה - קווי הלילה מגיעים ליקנעם
החופש הגדול כבר כאן והחל מ – 30.6 יפעיל משרד התחבורה מדי לילה את - קווי הלילה - שירות אוטובוסים לילי מיוחד מיקנעם אל מוקדי הבילוי בחיפה וברמת ישי ובחזרה.

אוטובוסים מיקנעם לחיפה וחזרה - קווי הלילה מגיעים ליקנעם
החופש הגדול כבר כאן והחל מ – 30.6 יפעיל משרד התחבורה מדי לילה את "קווי הלילה" -  שירות אוטובוסים לילי מיוחד מיקנעם אל מוקדי הבילוי בחיפה וברמת ישי ובחזרה, וזאת בעקבות הצלחת הקווים 190 ו – 191 אשר פעלו ביקנעם במתכונת ניסיונית בסופי שבוע מאז חודש ינואר האחרון. בימי החופש הגדול יצא קו 190 בכל לילה מיער אודם למרכזי הבילוי בחיפה, עד לחוף דדו, ויעבור בדרך בצומת העמקים, צומת יגור ובנשר. קו 191 יצא גם הוא מיער אודם לכיוון אזור התעשייה של רמת ישי, ויעבור בדרכו בקרית טבעון ובצומת אלונים. "קווי הלילה" יופעלו באמצעות חברת "אומני אקספרס" בכל לילה מיקנעם ובחזרה מ-23:00 ועד 03:30 לפנות בוקר, והכול במחיר עלות של נסיעה רגילה באוטובוס ובאמצעות כרטיסי הנסיעה, הכרטיסיות וה"חופשי חודשי" של שעות היום. בתחילת שנת הלימודים, ישובו "קווי הלילה" למתכונת של סופי שבוע.
"קווי הלילה" פועלים ב – 46  ערים ורשויות  ומופעלים על ידי 10 מפעילי תחבורה ציבורית. במקומות בהן פעלו עד כה "קווי הלילה", הייתה ירידה בשיעור תאונות הדרכים בהן היו מעורבים נהגים צעירים.
פרויקט "קווי הלילה" הוא פרויקט ארצי שנערך בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, כל מפעילי התחבורה הציבורית בישראל והעיריות. אם בעבר רק מוניות ביקנעם הציעו את השירות של ההסעות לחיפה ולמוקדי הבילוי - הרי שהצטרפות הסעות ביקנעם עם אוטובוסים מבורכת..
ראש העיר מר סימון אלפסי:
"פרויקט "קווי הלילה" הוא שירות מצוין שיאפשר לבני הנוער שלנו לבלות וליהנות בחופשת הקיץ, וזאת מבלי לדאוג כיצד יחזרו לביתם, וכך גם ההורים יוכלו לישון יותר בשקט. על אף הפרויקט אני קורא לבני הנוער לשמוח ולבלות, אך בעיקר להיות אחראיים לעצמם ולמשפחתם ולהימנע משתיית אלכוהול. צאו לכייף ושובו הביתה בשלום."


2011-06-28