חדשות  הדפס

סיום שנת לימודי ביקנעם : בית ספר תדהר ביקנעם
בית ספר תדהר ביקנעם - חגגו את סיום השנה בסטייל תלמידי שכבת כיתות ו' ציפו לטקס סיום שנת לימודים שגרתי שכולל שירים, ריקודים והצגות, אולם ועד ההורים חשב אחרת, והפתיע אותם ובגדול.

סיום שנת לימודי ביקנעם : בית ספר תדהר ביקנעם - חגגו את סיום השנה בסטייל
תלמידי שכבת כיתות ו' ציפו לטקס סיום שנת לימודים שגרתי שכולל שירים, ריקודים והצגות, אולם ועד ההורים חשב אחרת, והפתיע אותם ובגדול. לאחר הלימודים הגיעה שיירה ארוכה של ג'יפים למתחם ביג ו – 107 הבוגרים המופתעים והנרגשים  יצאו לטיול ג'יפים ססגוני במיוחד בעמק השלום. עם סיום הטיול חזרו התלמידים לשערי בית החינוך שם חיכו להם שולחנות עמוסים בשתייה קלה, עוגות ומאפים, ופירות העונה. לאחר מכן  נכנסו התלמידים לטקס כשעל ראשיהם כובעי הבוגרים המסורתיים, וחולצות שהודפסו במיוחד, ועליהם שמות כל תלמידי השכבה והכיתוב 'אהבתי' כיאה לדור זה שהוא דור הפייסבוק, ונתנו את האות לתחילת החגיגה.
מנהלת בית החינוך שלומית ויזל אמרה שהמחזור הנוכחי הוא מחזור איכותי במיוחד, בעל יוזמה, אחראי, יצירתי, בעל דרך ארץ, ומסירות עצומה. ויזל הדגישה שאת העשייה של בני המחזור  מרגישים בכל פינה בבית הספר, וכי התלמידים קיבלו כאן מגוון רחב של פעילויות לימודיות, חברתיות וערכיות, והוקנו להם כאן כלים לחיים לצד כלי למידה.
ראש העיר סימון אלפסי בירך את התלמידים ואת צוות החינוך ואמר להם שהוא גאה בפעילותם ובתרומתם הגדולה.
מפקח בית החינוך חיים לק אמר  שהיום נולדו 107 כוכבים וכי מדובר במחזור איכותי ביותר. לק שיבח את צוות בית החינוך על כך שהוא מחנך להישגים, ובאותה העת גם לערכים, והוסיף שבתדהר יש יכולת פדגוגיה גבוהה והישגי בית החינוך ראויים לציון.
ארבע המחנכות אמרו שהן התברכו בחכמתם, בתבונתם ובשמחת חייהם של הבוגרים, והוסיפו שהן השתדלו להעניק להם אהבה וערכים, ולהיות אוהבי אדם באשר הוא אדם.
נציגות הבוגרים הודו לצוות על העידוד, התמיכה, והעזרה שניתנה תמיד באהבה. לאחר הברכות חולקו לבוגרים הנרגשים תעודות המעבר לחטיבת הביניים, ושי העירייה.
בהתאם למסורת הבית ספרית הודתה מנהלת בית החינוך לראש העיר, למחלקת החינוך למפקח בית הספר, וליו"ר הנהגת ההורים יחיאל תושייה על סיועם ותרומתם הרבה לתהליך הלמידה בתדהר. ויזל הודתה להנהגת ההורים ולועדי ו' על שיתוף הפעולה הפורה עם הצוות והתגייסותם למען הטקס תוך הקפדה על כל פרט, פרגנה למחנכות על עבודתן המצוינת, והודתה לכל הצוות החינוכי על עמלו.
החלק האמנותי כלל את העברת דגל בית החינוך מהבוגרים המסיימים לאלו שאחריהם. לאחר מכן החלה הופעה מרשימה שהשתתפו בה כל שכבת כיתות ו' ושתיארה בשיר, ריקוד ומחזה את עיסוקיהם וחלומותיהם של הבוגרים בעוד 28 שנים,  וכן חוויות מהווי בית החינוך. עוד באמנותי נערכה הופעה של נבחרת בית הספר בהתעמלות אמנותית שזכתה במקום הראשון בכל מחוז הצפון. חגיגות הסיום נמשכו גם לאחר הטקס בנחל קרת.
ראש העיר מר סימון אלפסי:
"זו פעם שנייה שאני מגיע השבוע לתדהר. הייתי פה באירועי שבוע הספר העברי, והיום בטקס הסיום, ורואים, מרגישים וחשים את העשייה הרבה שנעשית כאן. התלמידים פה נהנים מפדגוגיה איכותית, מתכניות רבות ומהשקעה ללא גבולות,  והתוצאות בהתאם."
מנהלת בית החינוך שלומית ויזל:
"זהו מחזור מוביל ובוגר במיוחד. נפלה בחלקנו זכות גדולה ללמד את התלמידים הללו ובנינו בעבורם  מזוודת כלים שתסייע להם למצוא את הדרך הנכונה, ולשאוף ולהשיג יותר. התלמידים יציבו לעצמם מטרות, ואני בטוחה ששום מכשול לא יעכב את השגת המטרות הללו."


2011-06-28