חדשות  הדפס

דירות למכירה ביקנעם
דירות למכירה ביקנעם. יקנעם תשתתף ביריד הדירות הארצי שיתקיים בסופ"ש בגני התערוכה יקנעם תשתתף ביריד הדירות הארצי של מרכז הבנייה הישראלי שיתקיים בסוף השבוע הקרוב 27-28.5 בביתן 15 בגני התערוכה בתל אביב. ביקוש עבור דירות ביקנעם למגורים.

דירות למכירה ביקנעם ביריד הדירות


יקנעם תשתתף ביריד הדירות הארצי שיתקיים בסופ"ש בגני התערוכה


יקנעם תשתתף ביריד הדירות הארצי  של מרכז הבנייה  הישראלי שיתקיים בסוף השבוע הקרוב ( 27-28.5) בביתן 15 בגני התערוכה בת"א. היריד הינו יריד דו שנתי שנחשב לגדול בארץ בתחומו, ומשתתפים בו יישובים רבים, וכן למעלה מ- 40 חברות בנייה ונדל"ן שבונות ומשווקות דירות בכל הארץ ותיתנה מחירים מיוחדים לרוכשי דירות במשך ימי היריד. ליריד צפויים להגיע כ – 5000 בני אדם כאשר רובם המכריע הם זוגות צעירים. מארגני היריד רואים חשיבות רבה בהשתתפותה של יקנעם כיוון שהעיר מושכת לביתנה מבקרים רבים וכך ליריד כולו. ביריד שנערך בשנה שעברה זכתה העיר להצלחה גדולה ולמספר המבקרים והמתעניינים הרב ביותר.


"יקנעם מוזמנת דרך קבע לירידי דירות רבים וזוכה בהן להצלחות רבות שעה שמשתתפים רבים מגיעים לביתן של העיר ומבקשים חומרי הסברה, וכן ולשמוע על העיר. העיר הפכה להצלחה גדולה, ובקרב זוגות צעירים יש התעניינות רבה לבדוק לבוא ולגור כאן וליהנות מכל מהיתרונות הרבים שיש ליקנעם להציע. העובדה שבעיר תחל בקרוב בניית השכונה הירוקה בוודאי תהפוך את יקנעם גם ביריד הזה לגולת הכותרת."


עידכון - יריד הדירות 2011 מאי
דירות למכירה ביקנעם למגורים
דה מרקר קבע: שכונת  גגות ירוקים  היא אחת מ-9 השכונות המומלצות למגורים
יקנעם השתתפה בסוף השבוע האחרון ביריד הדירות הארצי שהתקיים בגני התערוכה בת"א וזכתה להצלחה גדולה כאשר אל ביתן העיר הגיעו מאות רבות מבאי היריד וקיבלו מידע רב ומוחשי  על העיר שלווה בין היתר גם בסרטון שהוצג על מסך ענק.
למבקרים הרבים שהגיעו חולקו חומרי הסברה על כל יישוב ויישוב שבו התעניינו, ולכל הבאים חולק  מוסף הנדל"ן של חודש מאי של המגזין "דה מרקר" שבחר בשכונת "הגגות הירוקים" כאחת מתשע השכונות המומלצות ביותר למגורים בפריפריה. ליריד הגיעו גם צוותי תקשורת רבים שהתעניינו מאוד ביקנעם, בשכונת "הגגות הירוקים", ובבניית השכונה האקולוגית החדשה "שער הגיא" בעיר.
בנוסף ליקנעם השתתפו ביריד עוד יישובים, חברות בנייה ונדל"ן ונציגויות של בנקים מובילים.
יריד הדירות הארצי הינו יריד דו שנתי שמקיים מרכז הבנייה הישראלי והוא נחשב ליריד הגדול בארץ. היריד מושך אליו אלפי מבקרים שהינם רוכשי דירות פוטנציאליים כאשר רבים מהם הם זוגות צעירים בתחילת דרכם. בעוד שמרבית היישובים מסתפקים בלשלוח נציגות כזו או אחרת מן העיר, מקפידים ראש העיר סימון אלפסי ומהנדס העיר מייק סקה להגיע למקום, מדברים באופן אישי עם הרוכשים הפוטנציאליים ונותנים להם מידע רלוונטי על העיר.
ראש העיר מר סימון אלפסי:
"מדהים להגיע ליריד כל פעם מחדש ולראות את ההתעניינות הגדולה ביקנעם שעה שזוגות רבים מגיעים לדוכן ומקבלים מידע על העיר מהצוות המצוין של מינהל ההנדסה. במהלך היריד נפגשתי עם מנכ"ל מרכז הבנייה הישראלי, עם קבלנים ואנשי בנייה  וכולם מדברים בשבחה ובאיכותה של העיר. בעוד שקבלנים רבים מגיעים על מנת לשווק את דירותיהם בערים כאלו ואחרות הקבלנים אצלנו מדווחים שהם מוכרים את הדירות במהירות וזה אומר הכול."


מהנדס העיר אדריכל מייק סקה:
"יקנעם ללא ספק נמצאת בשורה אחת עם יישובים מובילים וכל יריד מחדש אנו רואים שכמות ההתעניינות בעיר רק גדלה, וכאשר ביתנים של יישובים אחרים נסגרים מוקדם מן הצפוי אצלנו רבים עומדים בתור לקבל מידע על העיר. אנחנו היישוב היחידי שלא בא למכור דירות אלא לשווק את יקנעם והתוצאות בהתאם. פונים רבים שמחים לקבל מידע שלאחריו הם יוצרים קשר ומגיעים למפגשים שהמחלקה שלי מקיימת."
דירות למכירה ביקנעם - יריד דירות


2011-05-23