חדשות  הדפס

חברת היי טק קומפיולאב תחל לפעול בספטמבר ביקנעם
חברת קומפיולאב שתחל לפעול בפארק התעשייה ביקנעם קיימה השבוע יום היכרות למנהליה ולעובדיה ביקנעם. במהלך היום נפגש ראש העיר סימון אלפסי עם העובדים, אותם ונתן להם סקירה על יקנעם, ועל כך שהעירייה בראשותו משקיע כספים רבים בחינוך.

חברת היי טק קומפיולאב  תחל לפעול בספטמבר ביקנעם
חברת קומפיולאב  שתחל לפעול בפארק התעשייה ביקנעם קיימה השבוע יום היכרות למנהליה ולעובדיה ביקנעם. במהלך היום נפגש ראש העיר סימון אלפסי עם העובדים, אותם ונתן להם סקירה על יקנעם, ועל כך שהעירייה בראשותו משקיע כספים רבים בחינוך. אלפסי סיפר לעובדי החברה שיקנעם היא עיר צעירה עם איכות חיים גבוה, ושהיישוב הוא מודל לחיקוי עבור יישובים רבים אחרים. מנהל אגף החינוך בעירייה משה הראל סיפר  לעובדים על מערכת החינוך היישובית וסקר בפניהם את הפעילות שנעשית לטובת החינוך. מנהל המתנ"ס רני מרקוביץ' אמר  ביום ההיכרות שיקנעם היא הפתעה אחת גדולה לטובה, והוסיף שמדובר בעיר שקולטת עלייה וגם יודעת לעשות זאת מצוין. מרקוביץ' דיבר על הפעילות הרבה של רשת הרכזים הקהילתיים ועל הפעילות הענפה למען הקהילה.
חברת "קומפיולאב" מייצרת ומספקת מחשבים, מחשבים זעירים, כרטיסי מחשב ועוד. החברה מעסיקה כ – 70 עובדים והיא תחל לפעול מיקנעם החל מחודש ספטמבר לאחר שתושלם העברתה מהטכניון בחיפה. החברה נוסדה בשנת 1992 ובנוסף לסניף היחידי שלה בארץ ברשותה סניף נוסף בארה"ב. לאחר מעברה החברה צפויה לקלוט עובדים נוספים.
ראש העיר סימון אלפסי:
"אני מברך את חברת "קומפיולאב" שבחרה להעביר את מקום מושבה ליקנעם. מדובר בחברה איכותית. אני עושה לילות כימים כדי לפתח את אזורי התעשייה ולהביא לפה עוד ועוד מפעלים וחברות עתירות ידע, ואני בטוח שהדבר יסייע להרחבת התעסוקה ותושבי העיר יוכלו להשתלב בעבודה בחברות הללו. "


2011-05-19