חדשות  הדפס

ילדים בלשכת ראש עיריית יקנעם
ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי אירח בלשכתו אורחים מיוחדים במינם. ללשכתו של אלפסי הגיעו ילדי גן יובל שבאו לראיין את ראש העיר שלהם ושאלו שאלות רבות...

ילדים בלשכת ראש עיריית יקנעם - ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי אירח בלשכתו אורחים מיוחדים במינם. ללשכתו של אלפסי הגיעו ילדי גן "יובל" שבאו לראיין את ראש העיר שלהם ושאלו שאלות רבות כגון: למה קוראים לכל הרחובות "בגבעת יערה" על שמות של נחלים ונהרות? מי ממציא את שמות הרחובות? מי מכין ותולה את השלטים ברחובות? מתי יפתח הקניון החדש? ועוד. בנוסף לכך, הילדים התעניינו אם ראש העיר אוהב חיות, ושמחו לשמוע שהוא גידל בביתו כלבים העונים לשמות דיאנה, רקסי וצ'יקו. לשאלה מה תפקידו של ראש העיר השיב אלפסי שראש עיר הוא כמו ראש משפחה, ושעל ראש העיר לדאוג ליישוב כולו שיהיה בו חינוך, גני ילדים, גני משחקים, וכל מה שהתושבים זקוקים לו. בסיום הראיון קרא ראש העיר לילדים לעזור ולשמור על יקנעם ועל ארץ ישראל נקייה, ותמיד לדאוג בפיקניקים המשפחתיים לכך שהוריהם לא ישכחו לכבות את האש, וכולם יפעלו יחד כדי לא להשאיר פסולת במקום. אלפסי לא הסתיר את התפעלותו מן הילדים ומשאלותיהם והודה לצוות הגן ולילדים על שהגיעו ללשכתו, ועל שאלותיהם החכמות.
הגננת רחל שאבי הודתה לראש העיר ולמחלקת החינוך על האירוח החם ועל תרומתם להעצמת החוויה, והוסיפה שבמהלך השנה למדו בגן על איכות הסביבה ביקנעם בכלל, ועל גבעת יערה והגן עצמו בפרט. שאבי הדגישה כי המוטו לפיו הם פועלים בגן הוא "בגבעת יערה ירוק, כי ביקנעם השמירה על הסביבה היא חוק" ואמרה שבעקבות הפעילות בגן, הילדים העלו שאלות, והוחלט לראיין את ראש העיר, והראיון היה מאוד מוצלח והילדים נהנו וחזרו עם חוויות חיוביות מהביקור.


2011-03-29