חדשות  הדפס

ראש רשות החירום הלאומית בביקור ביקנעם:
ראש רשות החירום הלאומית (רח"ל) תא"ל במיל' זאב צוק – רם, מלווה בראש רח"ל במחוז הצפון, יאסר גדבאן הגיע לפגישת עבודה וסיור ביקנעם ונפגש עם ראש העיר סימון אלפסי, ועם יו"ר ועדת הביטחון בעיר חבר מועצת העיר עמירם (ארמו) קרובי, מנכ"ל העירייה דוד מועלם, וקב"ט העיר חיים ביטון

ראש רשות החירום הלאומית בביקור ביקנעם:
"ראש העיר והצוות שלו עושים ולא רק מדברים. מיקנעם תיראו וכך תעשו"
ראש רשות החירום הלאומית (רח"ל) תא"ל במיל' זאב צוק – רם, מלווה בראש רח"ל במחוז הצפון, יאסר גדבאן הגיע לפגישת עבודה וסיור ביקנעם ונפגש עם ראש העיר סימון אלפסי, ועם יו"ר ועדת הביטחון בעיר חבר מועצת העיר עמירם (ארמו) קרובי, מנכ"ל העירייה דוד מועלם, וקב"ט העיר חיים ביטון.
במהלך פגישת העבודה סיפר ראש העיר סימון אלפסי לראש רח"ל שיקנעם גדלה בתקופתו ב – 500% ושבעיר יש תעשייה פורחת ומערכת חינוך מצוינת. אלפסי עוד הוסיף שיקנעם היא עיר ירוקה, שתושבי העיר נהנים מאיכות חיים גבוהה, ושמדובר בעיר צעירה בעלת יציבות כלכלית. כל אלו הדגיש אלפסי "הופכים את יקנעם לאחד היישובים הכי מבוקשים".
ראש רח"ל התפעל מיופייה של העיר ושמח לשמוע מראש העיר שבמלחמת לבנון השנייה הכול היה מסודר ומאורגן, וכולם היו כאן מתורגלים. אלפסי סיפר לתא"ל צוק-רם שהעירייה משקיעה כספים רבים במקלטים הציבוריים בעיר, ושהיא החלה גם להשקיע באלו הפרטיים.
קב"ט העירייה, חיים ביטון אמר לראש רח"ל שהעירייה משקיעה כסף רב בדאגה לביטחון התושבים, שהיא בודקת כל הזמן כיצד ניתן להשתפר, ושביישוב נבנית תכנית מיגון יישובית. בתום פגישת העבודה סייר ראש רח"ל במרכז החירום החדש, התפעל מההשקעה הרבה, והבטיח לממן את המשך הצטיידות החמ"ל.
 ראש העיר מר סימון אלפסי:
"עירית יקנעם מייחסת חשיבות רבה למוכנות לשעת חירום לא פחות משהיא מייחסת חשיבות לנושאים חשובים רבים אחרים. למרות שיקנעם ביכולותיה מוכנה לתרחישים אנו פועלים כל הזמן לשפץ ולשדרג. בנוסף לכך אנו מעודדים ועוזרים לכל מי שרוצה לבנות ממ"ד.כל אלו ועוד הם תוצאה של תפיסה שחייבים להיות מוכנים לשעת חירום ולדאוג למוכנותו של העורף. אני מודה לראש רח"ל שנענה לבקשתנו למימון המשך הצטיידות החמ"ל".
ראש רח"ל מר זאב צוק - רם:
"כייף לבוא לעיר כמו יקנעם ולראות שכאן ראש העיר והצוות שלו לא רק אומרים ומדברים אלא גם עושים. כמי שאחראי על החירום במדינת ישראל אני שמח לעזור ולסייע ליקנעם בכל מה שצריך כי בעיר באמת נעשים דברים. יש לי רק דברי ברכה על יקנעם. יש משפט שאומר שקודם כדאי לראות וכך לעשות והוא מתאים בדיוק ליקנעם. מיקנעם תיראו וכך תעשו


2011-03-28