יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

נדלן דירות ובניה קרא עוד : חדשות יקנעם
יקנעם בלטה ביריד הדירות הארצי

ביריד הדירות הארצי שנערך בסופ"ש האחרון זכתה יקנעם להצלחה גדולה ולמאות רבות של מבקרים אשר הגיעו לדוכנה, צפו בסרטון התדמית על העיר, קיבלו מידע מנציגי משרד מהנדס העיר, וקבעו פגישה לימים הקרובים עם מהנדס העיר, אדריכל מייק סקהיריד הדירות הארצי  : הצלחה ענקית ליקנעם  
ביריד הדירות הארצי שנערך בסופ"ש האחרון זכתה יקנעם להצלחה גדולה ולמאות רבות של מבקרים אשר הגיעו לדוכנה, צפו בסרטון התדמית על העיר, קיבלו מידע מנציגי משרד מהנדס העיר, וקבעו פגישה לימים הקרובים עם מהנדס העיר, אדריכל מייק סקה.
במהלך שני ימי היריד פקד הקהל הרב את  גני התערוכה, כאשר לפחות 200 איש הגיעו לביתן של יקנעם שהיה עמוס במיוחד. מנכ"ל קבוצת המרכז הבנייה הישראלי קובי לנגלייב הגיע אף הוא לדוכן, ולא הסתיר את התלהבותו מן ההתעניינות הרבה בו. מרבית הפונים לדוכן היו זוגות צעירים שהתעניינו ברכישת דירה בעיר. בנוסף אליהם רבים התעניינו וביקשו לקבל פרטים על רכישת דירה להשקעה ביקנעם.
היריד זכה לסיקור רחב של אנשי התקשורת הארצית, ומשאלו ראו את ההתעניינות של המבקרים הרבים בדוכן של יקנעם, הם החליטו לסקר זאת, וכך  זכתה יקנעם לסיקורים ב"קול ישראל", בעיתון "כלכליסט" ב"דה מרקר", ואפילו בעיתון נדלני מוביל בארה"ב שפונה לאוכלוסייה אשר מבקשת לרכוש דירות להשקעה בארץ הקודש.
בניגוד לירידים בהם דוכני הערים והיישובים תופסים את המיקום המרכזי, היריד הנ"ל זכה לנוכחות מובילה של חברות קבלניות מובילות אשר בונות בכל מרכז הארץ. חברות אלו הגיעו ופתחו ביתנים ענקיים עם חומרי הסברה ומידע על פרויקטים שברשותם. לאור ההתעניינות הרבה של הקהל ביקנעם פנו הקבלנים לנציגי יקנעם וביקשו לקבל פרטים על מכרזים ועל תכניות בנייה והביעו עניין עצום להשתתף כבר במכרזים הקרובים שעתידים לצאת בראשית 2011.
אחת מגולות הכותרת של היריד הייתה הגעתו לדוכן של השמאי יצחק לוי אשר נפגש עם מהנדס העיר והודה בפניו שעד עכשיו לא הכיר את יקנעם, ואילו מעכשיו יקנעם תהיה חלק בלתי נפרד מהמחירון שבבעלותו.
יריד הדירות הינו שיתוף פעולה של מרכז הבנייה הישראלי עם הרשויות המקומית והוא מתקיים בגני התערוכה בת"א במטרה לספק מידע  לתושבי  אזור גוש דן על ערים ופרויקטים בהם.
ראש העיר של יקנעם מר סימון אלפסי:
"מיריד ליריד יקנעם  הופכת באופן רשמי לאחת הערים המובילות ביותר בישראל בכלל ובצפון והדרום בפרט. אם בעבר קבלנים לא היו מסכימים לצאת מאזור ת"א רבתי כיום הם רואים את הנהירה הגדולה לעברנו ורוצים להיות חלק מן ההצלחה. יקנעם היא עיר צעירה ואיכותית ואני שמח שזוגות צעירים רבים מתעניינים בעיר ורוצים ליהנות מכל האיכויות שהיא מציעה".
מהנדס העיר יקנעם, אדריכל מייק סקה:
"היריד היה חגיגה גדולה ליקנעם.  אנחנו לא מוכרים דירות אלא את המותג "יקנעם". הדוכן שלנו זכה לתורים ארוכים בעוד שבדוכנים אחרים הנציגים היו חסרי מעש לחלוטין.בניגוד לערים אחרות ששלחו אנשי שיווק היתרון שלנו היה בצוות המקצועי והאיכותי של משרד מהנדס העיר שהלהיב וסחף את הקונים הפוטנציאלים מה שגרם לכך שעוד ועוד אנשים הגיעו. מדהים היה לראות איך כל כרטיסי הביקור ומפות העיר שהבאנו נחטפו על ידי המבקרים".
2010-11-01

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות