יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

ספורט קרא עוד : חדשות יקנעם
הפועל יקנעם כדורסל - חיזוק אסטרטגי מ סימון אלפסי

לאחר התערבות מאסיבית של סימון אלפסי : שיתוף פעולה בין הפועל יקנעם-מגידו למכבי תל אביב בכדורסל הפועל יקנעם-מגידו תשחק בשנה הקרובה בליגה הלאומית משיתוף ותהנה פעולה פורה עם אגדת הכדורסל מכבי ת"א.הפועל יקנעם - חיזוק אסטרטגי בזכות ראש העיר סימון אלפסי
 שיתוף פעולה בין הפועל יקנעם / מגידו למכבי תל אביב בכדורסל
הפועל יקנעם/ מגידו תשחק בשנה הקרובה בליגה הלאומית ותיהנה משיתוף פעולה פורה עם אגדת הכדורסל מכבי ת"א.  לאחר חודש שלם של פגישות ודיונים עם בכירים משני הצדדים, הגיעו  השבוע נציגים של מכבי ת"א לפגישה מכרעת בעיריית יקנעם בה השתתפו בין היתר ראש העיר, סימון אלפסי, ראש המועצה האזורית מגידו חנן ארז, מחזיק תיק הספורט בעיריית יקנעם, ירון חן, מנחם נחמיאס, אוהד יתום, יובל גולן, ארז עצמון ועוד. ממכבי ת"א הגיעו המנכ"ל אלי דריקס, נציג הבעלים דני פדרמן, מנהל הכספים דורון לב, וכן רוני חיימוביץ.
בפגישה המכרעת ביקשו נציגי מכבי ת"א אחיזה מקצועית בקבוצה החדשה. שחקני האגודה המצטיינים שיסיימו את גיל הנוער ו/או שחקנים שחתומים בחוזים ארוכי טווח יועברו ליקנעם/מגידו ויצברו בקבוצה ניסיון ודקות משחק. במכבי ת"א הבהירו  ששיתוף הפעולה יהיה סופר מקצועי, והם ישקיעו בשחקנים במאמן כושר, בתזונאי, פסיכולוג, במבחני קורדינאציה ועוד כשהמטרה היא שהשחקנים הצעירים לא ייסעו לקולג'ים בארה"ב אלא יישארו בחממה פה.
במכבי ת"א עוד ביקשו לקבל שולחן נקי מחובות. ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי  הבטיח שמכבי ת"א לא תיקח שום חוב מהעבר.
במהלך הפגישה הבהיר אלפסי לנציגים מת"א שביקנעם/מגידו לא יסכימו לאבד את  הזהות וגאוות היחידה, והפועל ימשיכו להפעיל את הקבוצה.
לאחר הפגישה התייעצו נציגי מכבי ת"א עם שמעון מזרחי ודיוויד פדרמן והוחלט לצאת לדרך. לשם כך הפקידו הבוקר אנשי מכבי ת"א 140 אלף ₪ בבקרה התקציבית שהם 25% מהסכום הדרוש כדי לעבור בבקרה. הפועל יקנעם ומגידו ערבו יחד לסכום הזה.
תקציב המינימום להפעלת קבוצה בליגה הלאומית הינו 550 אלף ₪. יקנעם ומגידו יתנו 300 אלף ₪ יחד. 100 אלף ₪ נוספים יגיעו מהפועל, וכמו כן נאספו כספים מאוהדים. בנוסף לכך יוכנסו כספים ממכירת כרטיסים ומפרסומים שונים. הצפי לתקציב הקבוצה לשנה הבאה הינו 700 אלף ₪.


שיתוף הפעולה בין הקבוצות יכלול אלמנטים נוספים. המאמן הבכיר של הצהובים יגיע לכאן ויעביר השתלמות  למאמנים המקומיים. בנוסף עשויה הקבוצה להקצות 1000 כרטיסים לילדי יקנעם, מגידו והאזור כחלק משיתוף הפעולה.
בסיכום עוד הוחלט שהקולג' המשותף ליקנעם ומגידו שבו נמצאים 90 ילדים ימשיך לפעול ולהיות משותף גם בשנה הבאה. בית הספר לכדורסל ימשיך אף הוא לפעול ו - 300 בני הנוער שמתאמנים בו ימשיכו לשחק בו.
ראש העיר של יקנעם מר סימון אלפסי:
"אני מאושר שהפועל יקנעם/מגידו תשחק השנה בליגה הלאומית  ותשתף פעולה עם לא אחרת מאשר ענקית הכדורסל מכבי ת"א.  תמיד האמנתי שהקבוצה תשחק בליגה הלאומית למרות  כל הסקפטיות והציניות של רבים. פעלתי לשיתוף הפעולה כי זה חשוב מאוד ליקנעם ולאזור כולו,ובשום פנים ואופן לא ניתן היה לוותר על האוהדים הנפלאים ועל הקשר שלהם לקבוצה. קבוצת הכדורסל אינה רק קבוצת כדורסל. היא מחזקת את הקשר בין יקנעם, המושבים והקיבוצים וחשוב מאוד שזה יימשך. לא ירחק היום וכשמכבי ת"א תגיע לרמות הגבוהות ביותר באירופה יהיו באמתחתה שחקנים מובילים מיקנעם ומגידו. אני מודה להנהלת מכבי ת"א על הרצון הטוב לשיתוף פעולה מלא איתנו. תודה ענקית למנחם נחמיאס שעשה לילות כימים כדי שנגיע לרגע המיוחל. תודה לאוהד יתום ולרוני חיימוביץ על כל ההשקעה שלהם, ותודה לכי מי שהיה שותף ועזר לנו לעזור לקבוצת הכדורסל".


הפועל יקנעם כדורגל - עידכון ינואר 2019

אתר חדש של הפועל יקנעם כדורגל, סקירת קבוצות כדורגל הפועל יקנעם, עידכוני ספורט ביקנעם, דיווחים על מיזמי ספורט וחינוך ביקנעם

וגלריית תמונות של הפועל יקנעם כדורגל ילדים ב.

2010-08-24

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות