יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

חדשות קרא עוד : חדשות יקנעם
אור לעולם ביקנעם

סניף אור לעולם נחנך במשכנו החדש ברחוב האיריסים ביקנעם.סניף אור לעולם נחנך במשכנו החדש ברחוב האיריסים ביקנעם

במעמד ראש העיר של יקנעם, סימון אלפסי, ממלא מקומו, אורי שמואל, סגנו רומן פרס, חברי מועצת העיר, בני משפחתו של דוד כהן ז"ל  מי שהיה מנהל הסניף ומתנדב בעצמו  ואורחים רבים נחנך סניף עמותת "אור לעולם" – עמותה לסיוע לנכים ונזקקים ברחוב האיריסים 2 בעיר. בסניף החדש אשר יהיה מרווח יותר, יפה יותר, ובעיקר נגיש יותר תהיה פינת הנצחה על שמו של דוד כהן ז"ל.  המעבר לסניף החדש בא במטרה לענות על צרכי הפונים ביקנעם להשאלת ציוד רפואי בחינם, וקניית מוצרי ספיגה למבוגרים במחירי עלות.
בטקס עצמו חולקו תעודות הוקרה לראש העיר, סימון אלפסי על האוזן הקשבת והעזרה הרבה לעמותה, וכן למנהל הסניף, יעקב פרץ, לותיקת המתנדבים, בתיה סמוביץ, לויקטור מורד, ולדני באבא שכונה "בולדוזר אמיתי" על פעילותו לשיפוץ כל הסניף. ראש העיר, סימון אלפסי, יאיר גוזי, ויקטור מורד, דני באבא ומנכ"ל העמותה, ינון אבידן התכבדו בקביעת המזוזות בני משפחתו של דוד כהן ז"ל היו נרגשים מאוד מהמחווה להקמת פינת הנצחה על שמו של יקירם, והודו על היזמה המבורכת להנצחת זכר שמו של דוד  שהיה איש של פעילות  חסד והתנדבות. דוד כהן היה  אדם רב פעלים, מסור ונאמן אשר האיר במעשיו במשך 15 שנות התנדבות ופעילות  מלאה בסניף, את עולמם של משפחות רבות בטוב לב ובנועם הליכות.
לעמותת "אור לעולם" 16 סניפים ברחבי הארץ. העמותה פועלת ביקנעם כבר 22 שנה ומתנדבים בה צעירים וקשישים גם יחד.ההחלטה על פתיחת סניף ביקנעם ומציאת מבנה לכך הייתה אחת ההחלטות הראשונות שקיבל סימון אלפסי בתחילת דרכו כראש המועצה המקומית יקנעם.
ראש עריית יקנעם מר סימון אלפסי:
"בנינו פה סניף  הרבה יותר מרווח ונגיש עבור אנשים עם מוגבלויות. ברגע שמכבי אש התפנו מכאן הורתי לתת את המבנה לעמותת "אור לעולם" שעושה עבודת קודש בעיר, למרות שרבים פנו ורצו לשלם בעבורו. היזמה לפינת הנצחה על שמו של דוד כהן ז"ל  מבורכת ביותר. דוד הוא דוגמא לאדם שסימל עבור יקנעם את רוח ההתנדבות שעה שלקח עליו תפקידי התנדבות רבים. דוד היה איש יקר שרוח ההתנדבות פיעמה בו ועטפה אותו".
מנכ"ל עמותת "אור לעולם" מר ינון אבידן:
"אנחנו פה בזכות ראש העיר שגם היה זה שקיבל אותנו ליקנעם. תודה לכל המתנדבים ולכל מי שנתן מעצמו לטובת פתיחת הסניף החדש. נפעל במסירות נפש לעשות את המקסימום לטובת האוכלוסייה ביקנעם".
2010-08-23

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות