יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

רפואה קרא עוד : חדשות יקנעם
קנדידה

חשוב לדעת - קנדידה זה לא חיידקים. קנדידה היא פטריה ששוכנת בגוף ויום אחד היא מתפרצת. פטריה זו עמידה במיוחד וחשוב מאוד : טיפול בקנדידה אמור להעשות בצורה מקצועית.                קנדידה                                                                                                   

חשוב לדעת - קנדידה זה לא חיידקים. קנדידה היא פטריה ששוכנת בגוף ויום אחד היא מתפרצת. פטריה זו עמידה במיוחד וחשוב מאוד : טיפול בקנדידה אמור להעשות בצורה מקצועית.  ישנו טיפול המתנהל רק עם תרופות וישנו את הטיפול בקנדידה הכולל גם תזונה מתאימה, הימנעות ממזון המגביר את ההתפשטות, נקיטת צעדי היגיינה עד להשמדת פטריית הקנדידה.  קרה כבר בעבר שהקנדידה נמוגה והיהוהתקבלה הרגשה כאילו היא נעלמה - אולם היא רק נחלשה. הפטריה חזרה בייתר שאת והתפשטה מהמעי עד לעור ולחלקי גוף נוספים בעור המטופלת.

ישנה חשיבות מכרעת לשלב הטיפול ומיגור הקנדידה מבחינת התזונה הקפדנית לאורך כל המסע. אורח חיים בריא בכלל יעיל מאוד למלחמה בקנדידה, ובכלל מוסיף לאיכות חיים ובריאות טובה יותר. לכן זו ההזדמנות לקום מהרצפה ולשקם את הגוף שלנו מכל הבחינות.

ישנה חשיבות נוספת לסוגי התרופות שנוטל/ת המטופל/ת בעת המלחמה בקנדידה. גם מתח נפשי גדול, מועקות וסטרס יומיומי קבוע עלול לפגוע ביכולת של הגוף להשתקם, להתחזק ולצאת לקרב הארוך בקנדידה ובכלל בחולי אחר. פעילות גופנית ותזונה בריאה כמו גם הימנעות ממזון מתועש, רווי שמן או מרכיבי מזון שאינם בריאים - יכולים להועיל מאוד. דברים אלו לא רק ישמשו ככלים לעצירת הקנדידה והטיפול בקנדידה, הם גם יועילו לקיצור תקופת הטיפול ומיגור הזיהום. גם אם דרגת הזיהום מהקנדידה גבוה - גורמים ונוהל חיים בריא יעזור מאוד.

הטיפול בקנדידה אינו זהה במאת האחוזים לכל המטופלים והמטופלות. הטיפול הינו אינדיוידואלי ומותאם לכל אחד לפי סוג הקנדידה, דרגת הזיהום, מיקום הפטירה וגודל ההתפשטות, אורח חיי המטופל/ת , תזונה ודיאטה שונים.

.
טיפול בקנדידה 
ישנם לא מעט מטפלים אשר עוסקים במלאכת טיפול בקנדידה. לכל מטפל ישנן את השיטות השונות של הטיפול ושילוב מרכיבים כאלו או אחרים. אך לכולם ברור ונהיר כי הטיפול הינו מקיף כמה תחומי חיים ככתוב לעיל. לא רק תרופתי. הטיפול עלול להתארך, יהיו נקודות משבר מבחינת ההצקה של הפטריה, התרגלות לסוגי מזון מסויימים, הימנעות ממזונות אחרים - שהם לרוב גם טעימים- וניהול התנהלות יומית רגועה יותר. .
 
.
טפול בקנדידה הוא סוג של התמודדות עם פטריה קטנה שלא ניתן לראותה בעין רגילה, היא מצריכה מיקרוסקופ לזיהויי זוג הקנדידה, עליות ומורדות לאורך תקופת ההחלמה - הן דבר שבשגרה. יכולת נפשית להמנע עד כדי חורמה ממזונות שהתרגלתם אליהם גם קשה לעיתים. אבל ברור שבסוף הדרך - הניצחון על הקנדידה וכל הנזקים שהיא גורמת שווה את המאמץ. גם תועילו בכך לבריאות הכללית שלכם.
 .

קראו עוד : טיפול בקנדידה

https://candidacare.co.il/

2010-07-07

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות