יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

ספורט קרא עוד : חדשות יקנעם
צעדת יקנעם 2017

צעדת יקנעם תתקיים ב- 13.4.2017 - הצעדה של יוקנעם ה-25 תתקיים בחול המועד פסח והמשתתפים ייהנו מאטרקציות רבות. לאורך המסלולים יוצבו דוכנים ויתקיימו פעילויות רבות ומגוונות לכל המשפחה. מופע מרכזי: כוכב הנוער דניאל מורשת 
צעדת יקנעם תתקיים ב- 13.4.2017
הצעדה של יוקנעם ה-25 תתקיים בחול המועד פסח והמשתתפים ייהנו מאטרקציות רבות. לאורך המסלולים יוצבו דוכנים ויתקיימו פעילויות רבות ומגוונות לכל המשפחה.
מופע מרכזי: כוכב הנוער דניאל מורשת.
 רה"ע סימון אלפסי: "פותחים את האביב בהפנינג ענק בטבע"
צעדת יקנעם המסורתית, אשר נחשבת כבר שנים לצעדה המובילה והאטרקטיבית ביותר בישראל, ואשר סוחפת אליה עשרות אלפי צועדות וצועדים בני כל הגילאים מכל חלקי הארץ תתקיים השנה ביום חמישי, חול המועד פסח – 13.4.17.
כמיטב המסורת ייהנו גם השנה הצועדות והצועדים מפריחה וממרבדי הפרחים הצבעוניים לאורך המסלולים המעגליים. בנוסף לכך ייהנו המשתתפים מאטרקציות רבות ומגוונות וממתחם עשיר לנוער.  מתחם הנוער יכלול בין היתר במת נוער פעילה, פינות פעילות לילדים ולבני הנוער,  משחקי חברה ויצירה, מתחם מנוחה להורים, ועוד. על הבמה יופיעו הרכבים מוזיקליים ולהקות מחול. כל תנועת נוער תפעיל במקום שני דוכנים. שבט שחר של הצופים יפעיל כמיטב המסורת את עיר הקופים.
ברחבת הזינוק יוקמו דוכנים בין היתר של המתנ"ס, ושל הפועל יקנעם כולל תחנות הפעלה של קרוספיט. במקום יהיו תחנות לכדורגל וכדורסל, ויינתן מידע על הפעילויות השונות. לאורך מסלול הצעדה הקצר ייהנו הצועדים מתחנות אתגריות בהן ישתתפו המשתתפים בתחנות מכשולים לרבות מנקי בר, מבוך, הפיכת צמיגים, מתקני טיפוס, דילוגים ועוד. התחנות יהיו ברמות קושי הן לילדים, והן למבוגרים. ברוח הקרוספיט יתקיים במתחם הצעדה בערך כל חצי שעה אימון טאבטה מגוון שיותאם לילדים, לנוער ולמבוגרים. במקום יהיו גם מזחלות משיכה ודחיפה. כל אימון יהיה שונה מקודמו. בין הנרשמים ליציאה למסלול הקצר יוגרלו בסוף היום 3 מנויים חודשיים לפעילות בקרוספיט, כדורגל, כדורסל ואופניים. 
במתחם הפיצול תהיה פעילות רבה, והילדים יוכלו ליהנות בין היתר מסדנת מתופפים, וסדנת עפיפונים.
החלק האמנותי בצעדה יהיה עשיר, ועל הבמה המרכזית יופיע כוכב הנוער הגדול בישראל, דניאל מורשת. מופע מרכזי נוסף יהיה של קוסם. בנוסף לאלו יופיעו להקות צעירי יקנעם ואפרוחי יקנעם, להקות מחול של המתנ"ס ועוד.
צעדת יקנעם מושכת אליה קבוצות רבות, והשנה צפויים לקחת בה חלק קבוצות מהתעשייה האווירית, חברת החשמל, בנקים ועוד. בנוסף לאלו, יהיו קבוצות צעידה על טהרת העיר, ואלו יכללו בין היתר קבוצות מבתי הספר השונים בעיר, מתנ"ס, עירייה, תנועות נוער, קרוספיט יקנעם, ועוד. קבוצה מרגשת במיוחד שתשתתף השנה תהיה קבוצה לזכרה של צועדת שצעדה כל שנה ונפטרה לאחרונה, וחבריה הקימו קבוצה של כ - 80 חברות וחברים שיצעדו לזכרה.
צעדת יקנעם - ירוק בטבע מתקיימת זו השנה ה-25 ובפעם השישית בהיותה גם צעדה בינלאומית. כבכל שנה ייהנו הצועדות והצועדים משני מסלולים מרכזיים: מסלול קצר שאורכו 6 ק"מ, ומסלול ארוך שאורכו 11 ק"מ. המסלולים הם מעגליים ונקודת המוצא היא גם נקודת הסיום.
ראש העיר, מר סימון אלפסי:
"האביב כבר כאן ופסח גם, וצעדת יקנעם המסורתית והמובילה שבצעדות ישראל יוצאת שוב לדרך. אנחנו שמחים לארח מדי שנה את עם ישראל בחג החירות אצלנו בעיר, ובטבע הפורח שהתברכנו בו. צעדת יקנעם היא הרבה מעבר לצעדה, והיא חוויה מובטחת לכל מי שמשתתף בה. אני מזמין את כל תושבי יקנעם, ואת כל עם ישראל לבוא, לצעוד וליהנות משפע אטרקציות כשהכל בחינם. חג שמח".2017-03-27

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות