יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

חדשות קרא עוד : חדשות יקנעם
בגרות ביקנעם

יקנעם: עלייה נוספת בממוצע זכאי הבגרות היישובי. תיכון "אורט אלון" יקנעם מוביל עם כ- 80% בגרות. ממוצע כלל תלמידי היישוב לשנת תשעג': 67.12%בגרויות ביקנעם - תוצאות מבחני הבגרות
עלייה נוספת בממוצע זכאי הבגרות היישובי.
תיכון "אורט אלון" יקנעם מוביל עם כ- 80% בגרות.
ממוצע כלל תלמידי היישוב לשנת תשעג':  67.12%
רה"ע: נבדוק כיצד ניתן לסייע ל-30% הנותרים למרות שמרביתם המוחלט לומד מחוץ ליקנעם
מגמת העלייה בשיעור הזכאים לבגרות ביקנעם בכלל, ובתיכון "אורט אלון" בפרט, ממשיכה לטפס מעלה, ומנתונים רשמיים לשנת תשעג' שפורסמו השבוע ע"י משרד החינוך עולה  שממוצע הזכאות בקרב כל תלמידי יקנעם (אלו שלומדים בתיכון היישובי, ואלו שלומדים מחוצה לו) עומד על 67.12% לעומת 66.55% בשנה קודמת – עלייה של כ -0.6% בקירוב. אחוז הניגשים הכללי לבגרות בקרב כל תלמידי יב' המתגוררים ברשות עומד על כ – 93%. יצוין כי ממוצע הזכאות הארצי עומד על כ – 53% בלבד.
עיריית יקנעם משקיעה מיליוני ₪ בתיכון "אורט אלון" היישובי ומובילה בו ביחד עם רשת "אורט" ומשרד החינוך תכניות רבות. העובדה שאחוז הניגשים לבגרות בקרב תלמידי "אורט אלון" עומד על כ- 100% מוכיחה את איכותו של התיכון, את מצוינותה של מערכת החינוך היישובית, ושכאן משקיעים אישית בכל תלמידה ותלמיד ללא יוצא מן הכלל. אחוז הזכאים לבגרות בקרב בוגרות ובוגרי התיכון היישובי עומד על כ- 80% בקירוב, הרבה מעבר לממוצע הארצי, וגבוה משמעותית מפילוח הנתונים שכוללים את כל בנות ובני היישוב כולל אלו שלומדים מחוצה לו. לאלו יש להוסיף את  תלמידי החינוך המיוחד, את תלמידי האוכלוסייה החרדית, את תלמידי האוכלוסייה הדתית מאחר ואין תיכון דתי ביישוב, ואת היותה של יקנעם עיר קולטת עלייה על כל המשתמע מכך.
ראש העיר, מר סימון אלפסי:
"פרסום הנתונים מוכיח פעם אחר פעם את הצטיינותה של מערכת החינוך היישובית, ואני שמח להיווכח שוב כמה מערכת החינוך היישובית שלנו מתקדמת ומובילה את הבאים בשעריה להישגים רבים. אחוז הזכאים לבגרות בקרב התלמידים שלומדים בתוך הרשות עולה משנה לשנה. אנו משקיעים רבות בתחום החינוך ובתיכון "אורט אלון", ואני שמח שההשקעות הללו מוכיחות את עצמן. מערכת החינוך היישובית חותרת להישגים. כאן בונים תכנית אישית לכל תלמיד. יש מגוון רחב של מגמות בו כל תלמיד יכול למצוא את מבוקשו. מתוך דאגתי לאוכלוסיית היישוב כולה ללא יוצא מן הכלל, אני אבקש מאגף החינוך לפלח את 30% שלא זכאים לבגרות וזאת על אף שמרביתם המוחלט לומדים מחוץ ליקנעם ויחד נבדוק מה הסיבות שמונעות מהם קבלת בגרות מלאה ונבדוק אם יש מקום שנתערב על מנת לסייע להם להצליח. אנו נמשיך לחתור עוד להשתפר, ולהוביל את מערכת החינוך היישובית להיות מצוינת ומצטיינת".


2014-10-21

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות