יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

רכב קרא עוד : חדשות יקנעם
כביש 672 כניסה ליקנעם מדרום

כביש 672 יורחב מהכניסה הדרומית ליקנעם ועד מחלף אליקים. ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי ומהנדסת העיר עירית טלמור קיימו פגישת עבודה עם שר התחבורה, ח כ ישראל כץ ועם בכירי משרדו.ראש העיר  פעל וכביש 672 יורחב מהכניסה הדרומית ליקנעם ועד מחלף אליקים
ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי ומהנדסת העיר עירית טלמור קיימו פגישת עבודה עם שר התחבורה, ח"כ ישראל כץ ועם בכירי משרדו וביניהם מנכ"ל המשרד וראש מטה השר, וכן עם ראש מינהלת נתיבי ישראל, מנכ"ל חברת נתיבי ישראל, מנכ"ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, מנכ"ל חברת חוצה ישראל, ועוד.
הפגישה עסקה בבקשתו של ראש העיר להרחיב את כביש 672 מהכניסה הדרומית ליקנעם ועד מחלף אליקים. בהקשר לכך ציין ראש העיר שחובה להרחיב את הכביש לדו מסלולי מאחר ויקנעם מתפתחת ובמקום נבנית שכונה חדשה וכבר במצב הנוכחי יש עומסי תנועה במקום והכביש מועד לתאונות דרכים. בנושא זה סוכם שחברת נתיבי ישראל תפעל להרחבת הכניסה ליקנעם לכביש דו מסלולי ודו נתיבי ובמוקדי הסיכון תתבצע הסדרת העקומות והגדלת הרדיוסים בין הכניסה לאליקים לצומת הכניסה ליקנעם כולל הסדרת הצומת. בנוסף סוכם שבמקביל תתבצע הסדרת הכניסה לפארק 'מבוא כרמל' הסמוך שנמצא בבנייה ושיווק. עלות הפרויקט כולו צפויה להיות כ- 40 מיליון ₪ ומשרד התחבורה יממן מחצית מהסכום. ראש העיר התבקש ע"י השר לדאוג שהמחצית השנייה תמומן ע"י משרד הבינוי והשיכון, והוא כבר קיים פגישה בעניין זה במשרד הבינוי והשיכון ושם קיבלו את בקשתו והוחלט להתחיל בדיונים לשם כך עם האוצר.  נושא נוסף שנידון בפגישה הוא הסדרת הכניסות והיציאות מהעיר ומאזור התעשייה לכביש 6. בנושא זה מאחר והרחבת כביש 6 לוקחת על פי החלטה ארצית את הכביש הפנימי שמחבר בין אזורי התעשייה, דרש ראש העיר והוחלט שחוצה ישראל יסלול נתיב מיוחד להסדרת התנועה בין אוסם ליציאה הדרומית. המגעים בנושא זה התנהלו במשך שלוש השנים האחרונות וראש העיר שלא הסכים להתפשר רתם את שר התחבורה לעניין וסוכם כי ראש מינהלת נתיבי ישראל בשיתוף חברת חוצה ישראל יבדקו את נושא השדרוג הראשוני של הקטע באורך של 1.5 ק"מ כחלק מפרויקט כביש 6.


ראש העיר, מר סימון אלפסי
"אני מודה מעומק הלב לשר התחבורה ולצוותו על ההיענות לבקשותיי ועל התקצוב. הרחבת כביש 672 וסלילת הכביש באזור התעשייה הם כורח המציאות והכרחיים על מנת שהתנועה תזרום במקום ובבטיחות רבה. עמדתי על כך שיינתן נתיב חלופי לחיבור בין פארקי התעשייה ואני שמח שלמרות שדנו בכך תקופה ארוכה בסופו של דבר דעתי התקבלה".
2014-04-01

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות