יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

ספורט קרא עוד : חדשות יקנעם
צעדת יקנעם 2014

צעדת יקנעם 17-04-2014 . אוהבים את הטבע והאדמה, זוכרים את ראש הממשלה אריאל שרון זל. הצעדה ה-22 במספר תתקיים בחול המועד פסח ותכלול אטרקציות רבות. לאורך המסלולים יוצבו דוכנים ויתקיימו פעילויות רבות ומגוונות לכל המשפחה. מופע מרכזי: כוכבת הילדים מיקי. רה"ע סימון אלפסי: יום שכולו חווית טבע בטבע.צעדת יקנעם 2014

צעדת יקנעם   17-04-2014 . אוהבים את הטבע והאדמה, זוכרים את ראש הממשלה אריאל שרון זל
צעדת יקנעם תתקיים ב- 17.4.2014
הצעדה ה-22 במספר תתקיים בחול המועד פסח ותכלול אטרקציות רבות. לאורך המסלולים יוצבו דוכנים ויתקיימו פעילויות רבות ומגוונות לכל המשפחה. מופע מרכזי: כוכבת הילדים מיקי.
 רה"ע סימון אלפסי: יום שכולו חווית טבע בטבע.

צעדת יקנעם 2014

האביב כבר כאן ועמו הצעדה המובילה בישראל, צעדת יקנעם המסורתית שתתקיים ביום חמישי, חול המועד פסח, 17.4.2014.
צעדת יקנעם תתקיים השנה בסימן "אוהבים את הטבע והאדמה, זוכרים את רה"מ אריאל שרון ז"ל". בהקשר לכך יושם דגש בפעילויות השונות על הכתרתה של יקנעם לעיר ירוקה לשנת 2014. כבכל שנה הצעדה תהיה עשירה מאוד וצפויים לקחת בה חלק כל בתי הספר ביישוב, וכן קבוצות רבות שיצעדו עם דגלים וכלי נגינה. מתחם הזינוק יכלול מתנפחים ושורה של הפעלות לטובת הילדים ובני הנוער כולל הפעלה של איגוד הספורט העממי. את פני הצועדות והצועדים יקבלו בובות ענק ובמקום תהיה במה פעילה עם התעמלות אמנותית, זומבה ועוד. בנקודת הזינוק תתקיים השנה לראשונה סדנת עפיפונים.
המופע המרכזי יפגיש השנה את הילדים עם הכוכבת מיקי. הצועדות והצועדים ייהנו גם מהופעה של להקת צעירי יקנעם.
מתחם מוביל, מרכזי ושוקק פעילות  יהיה מתחם הנוער ויהיו בו דוכני הפעלה ויצירה, ועל הבמה יופיעו הרכבי מוזיקה של מחלקת הנוער ותקליטנים צעירים. תנועות הנוער הרבות וביניהן "בני עקיבא" ו"השומר הצעיר" ייקחו חלק. שבט שחר של "הצופים" יפעיל מתחם ענק ביער הקופים. בנוסף לכך, ייקחו חלק גם מועדוני הנוער השונים, מדריכי וחניכי תנועת "כנפיים של קרמבו", מדריכי וחניכי "מחוברים", "קידום נוער" ו"אחרי". המד"צים יפעילו דוכני פעילות למשפחות ולילדים. במתחם הנוער יוכלו הצועדים ליהנות מפינת מנוחה מוצללת להורים ולילדים.
מתחם הפיצול יכלול  דוכנים פעילים וביניהם דוכנים של זהירות בדרכים, היחידה הסביבתית, ועוד.
צעדת ירוק בטבע – גבעות יקנעם מתקיימת זו השנה ה-22 ובפעם השלישית בהיותה גם צעדה בינלאומית. כבכל שנה ייהנו הצועדות והצועדים משני מסלולים מרכזיים: מסלול קצר שאורכו 6 ק"מ, ומסלול ארוך שאורכו 11 ק"מ. המסלולים הם מעגליים ונקודת הזינוק היא גם נקודת הסיום.
ראש העיר, מר סימון אלפסי:
"צעדת יקנעם היא צעדת הצעדות והיא מעניקה יום חוויה בטבע פורח לכל המשפחה. הצעדה היא הפנינג ענק בטבע, ובנוסף לצעידה המהנה, ייהנו הצועדים מהפריחה המלבלבת, ממתחמי ההפעלה הרבים והייחודיים ומזמן פנאי איכותי עם המשפחה. אני קורא לכל תושבי יקנעם והאזור לבוא ולהשתתף, ופשוט ליהנות".
2014-03-26

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות