יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

חדשות קרא עוד : חדשות יקנעם
אנטנה סלולרית ביקנעם

אנטנה סלולרית ברחוב הרותם בניקנעם לקראת הסרה ? מנהל המחוז בחברת פרטנר בפגישה עם ראש העיר: נפתור את הבעיה ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי ממשיך במאמציו הרבים להביא להסרת האנטנה הסלולארית שברחוב הרותם ובימים האחרונים נפגש עם מנהל המחוז בחברת 'פרטנר' אלכס שלו, ועם רכז ההרכשה זוהר איינהורן ודן איתם בהסרת האנטנהמנהל המחוז בחברת 'פרטנר' בפגישה עם ראש העיר: "נפתור את הבעיה"
ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי ממשיך במאמציו הרבים להביא להסרת האנטנה הסלולארית שברחוב הרותם ובימים האחרונים נפגש  עם מנהל המחוז בחברת 'פרטנר' אלכס שלו, ועם רכז ההרכשה זוהר איינהורן ודן איתם בהסרת האנטנה.
במהלך הפגישה אמר ראש העיר לשניים שהוא עומד על כך שייעשה כבר סוף לכל סאגת האנטנה ושזו תוסר אחת ולתמיד. מנהל המחוז אמר לראש העיר שהאנטנה הוקמה כחוק והם יסכימו להסירה רק במידה ויינתן להם מקום חלופי בתוך העיר. מנהל המחוז אמר לראש העיר שאין עיר בישראל שאין בה אנטנות סלולאריות של כל החברות בתוך העיר, ורק ביקנעם לראש העיר יש בעיה עם הנושא הזה. ראש העיר ציין שאכן יש לו בעיה חמורה עם כך והציע לשים את האנטנה בקרבת מקום מחוץ לעיר. מנהל המחוז השיב לו שאין שום אפשרות לכסות את יקנעם כולה  מבחוץ. במהלך הפגישה בחנו המשתתפים אפשרויות רבות אחרות להצבת האנטנה, וראש העיר הדגיש שהמקום החלופי לא יהיה בתוך שכונות מגורים מאחר והוא לא מחליף תושבים בתושבים. בסיום הפגישה סוכם שייערך סיור מקיף ביקנעם בהשתתפות מהנדסת העיר, אדריכלית עירית טלמור, מנהלת המחלקה למינהל הנדסה אורנה יחזקאל ומהנדס חברת 'פרטנר', ויחפשו אלטרנטיבה שתהיה מקובלת על שני הצדדים. רגע לפני צאתו אמר מנהל המחוז לראש העיר שבסיור הצדדים יגיעו להסכמות והוא יפתור את הבעיה.
הפגישה בין ראש העיר לחברת 'פרטנר' באה לאור המאמצים הרבים שעושה ראש העיר בעניין ובכללם מכתב ששלח לאחרונה למנכ"ל פרטנר בו הוא קורא לו לפעול להסרת האנטנות ביקנעם לאור הסכם שיתוף רשתות באנטנות קיימות שחתמו חברות 'סלקום', 'פלאפון' ו'גולן', מה שיאפשר להפחית משמעותית את כמות האנטנות בכל רחבי הארץ.
ראש העיר, מר סימון אלפסי:
"אני נלחם כבר שנים רבות בהסרת האנטנה הסלולארית והופך כל אבן על מנת למצוא פתרון הולם לטובת רצון כל הצדדים. הדבר אינו פשוט כלל, וב'פרטנר' מוכנים להסרה רק בתמורה למקום חלופי בתוך העיר, ולזה אני מתנגד נחרצות. אני פועל לפתרון הבעיה ולא להחליף תושבים בתושבים. מנהל המחוז מנה בפניי את היישובים באזור שבהם יש אנטנות, ואני מוכרח להודות שנדהמתי. יש אנטנות בכל יישוב ובכמויות גדולות. כולי תקווה שהפעם באמת 'פרטנר' יפעלו עמנו בשיתוף פעולה ויבואו לקראתנו, ונוכל בסיור המשותף לפתור את הבעיה הזו אחת ולתמיד".

2014-03-26

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות