יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

ספורט קרא עוד : חדשות יקנעם
יום ספורט לחינוך יסודי

תלמידי בתי החינוך היסודיים השתתפו במסגרת תכנית זוזו ביום ספורט יישובי בעיר יקנעם למקצועות האתלטיקה הקלה תחת הכותרת זוזו - מפעילים את הגוף השתתפו תלמידי כיתות ה – ו' של בתי החינוך היסודיים ביקנעם ביום ספורט יישובי באולם הספורט ע"ש "דהריתלמידי בתי החינוך היסודיים השתתפו במסגרת תכנית "זוזו" ביום ספורט יישובי בעיר יקנעם למקצועות האתלטיקה הקלה
תחת הכותרת "זוזו  - מפעילים את הגוף" השתתפו תלמידי כיתות ה – ו' של בתי החינוך היסודיים ביקנעם ביום ספורט יישובי באולם הספורט ע"ש "דהרי".
במהלך היום התחרו התלמידים בשורה של מקצועות מתחום האתלטיקה הקלה וביניהם קפיצה לגובה, קפיצה לרוחק, מרוץ שליחים  4x60 , ומבחן זריזות 4x10. בהפסקות התחרו המורות והמורים לחינוך גופני בתחרות פנדלים ותחרות קליעה לסל.
היום כולו היה מותח וצמוד והמתחרות והמתחרים נהנו מעידוד קולני במיוחד של חבריהם. רגע לפני סיום הענקת הגביע לבית החינוך שהגיע למקום הראשון בירך ראש העיר סימון אלפסי את התלמידות והתלמידים ואמר שהיום הזה הוא יום מיוחד שכל כולו ספורט ובריאות. ראש העיר שיבח את התלמידים על ספורטיביות ראויה לשמה.
בסיום היום הגיעו בשקלול התוצאות ולאחר קרב צמוד תלמידי בית החינוך "דליות" למקום הראשון עם 89 נקודות. במקום השני זכו תלמידי בית החינוך "תדהר" עם 85 נקודות, ובמקום השלישי התכבדו תלמידי בית החינוך "אורנים". למקומות הרביעי והחמישי הגיעו תלמידי בתי החינוך "ארזים" ו"הדסים" בהתאמה. בנוסף לכך נבחרו מכל בתי החינוך תלמידות ותלמידים מצטיינים כשהצטיינותם הורכבה, הן מפעילותם ביום הספורט עצמו, והן מפעילותם לאורך כל השנה בבתי ספרם. בקרב הבנות הוכתרו כספורטאיות מצטיינות ליאל לוי (ארזים), עדי נחום (דליות), ענבל לוין (אורנים), שי בויס (תדהר) וליאת דסה (הדסים). בקרב הבנים הוכתרו כמצטיינים ריף כהן (ארזים), יונתן רוטמן (דליות), אור דריהם (אורנים), מיכאל גורליק (תדהר) ונהוראי אהרון (הדסים). הספורטאיות והספורטאים המצטיינים קיבלו מדליה. כל המשתתפות והמשתתפים ביום הספורט קיבלו תעודה על השתתפותם.
יום הספורט מהווה את השיא של פעילות "זוזו" בבתי החינוך וכחלק מקידום התכנית ביקנעם מקבלים התלמידים לאורך כל השנה שעת ספורט נוספת.
תכנית "זוזו" הינה תכנית למלחמה בהשמנה וחוסר פעילות גופנית בקרב ילדים. התכנית כוללת התמקצעות בשלושה ענפים עיקריים: אתלטיקה, משחקי כדור ומשחקים של פעם. לתכנית מטרות רבות וביניהן: הגברת המודעות לחשיבות הפעילות הגופנית בקרב התלמידים, הגדלת מספר התלמידים שעוסקים בפעילות גופנית וספורטיבית,  אהבת הספורט ועוד.
התכנית מובלת בשיתוף עיריית יקנעם, אגף החינוך, משרד התרבות והספורט, התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל, ורשת המרכזים הקהילתיים יקנעם.
ראש העיר, מר סימון אלפסי:
"ראינו היום תלמידים פעילים שעושים ספורט ונותנים את כל כולם. יקנעם מעודדת לניהול אורח חיים בריא ופעיל כבר מגיל צעיר ואני שמח שאנו לוקחים חלק בכל התכניות שמקודמות ושמח יותר שהתלמידים פעילים גם מחוץ לשעות הלימודים. אני מברך את התלמידות והתלמידים על רוח ספורטיבית ראויה למופת. תודה לכל השותפים, למשרד התרבות והספורט ולשרה לימור לבנת, לאגף החינוך, למורות ומורי הספורט, למתנ"ס ומעל הכל לתלמידים החרוצים".
רכז הספורט היישובי, מר צור לביא:
"יום הספורט היישובי של בתי החינוך בעיר הוא גולת הכותרת של תכנית "זוזו" שמתקיימת לאורך כל שנת הלימודים. התוצאות הספורטיביות חשובות, אבל חשובים לא פחות הם המפגש החברתי ספורטיבי בין התלמידים, השמירה על רוח הספורט והערכים, תוך הקפדה על פעילות גופנית ואורח חיים בריא. שיתוף הפעולה הפורה לאורך השנה בין מחלקת החינוך, בסיוע המורים לחנ"ג והמתנ"ס, מביא להעלאת המודעות לפעילות גופנית בקרב בני הנוער בעיר. אנחנו כבר עם הפנים למפגש "זוזו" הבא שייערך במסגרת שבוע הספורט בחודש מאי השנה."2014-03-26

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות