יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

חדשות קרא עוד : חדשות יקנעם
פורים ביקנעם

פורים - עדלאידע ביקנעם משנכנס אדר מרבין בשמחה ולרגל חג הפורים תתקיים ביקנעם ביום שישי הבא ה- 22.2 בין השעות 10:00-13:00 עדלאידע ססגונית בהשתתפות כל תלמידי בתי החינוך שיגיעו במיטב תחפושותיהם.פורים - עדלאידע ביקנעם
"משנכנס אדר מרבין בשמחה" ולרגל חג הפורים תתקיים ביקנעם ביום שישי הבא ה- 22.2 בין השעות 10:00-13:00 עדלאידע ססגונית בהשתתפות כל תלמידי בתי החינוך שיגיעו במיטב תחפושותיהם. במהלך היום תתקיים תהלוכה של התלמידים מהיכל התרבות ועד לפארק חופז. התהלוכה תכלול אטרקציות רבות והקהל ייהנה ממגוון רחב של תחפושות, ממתחפשים בלתי שגרתיים, ומפרסים שיושלכו לעברו. בנוסף לכך ייהנה הקהל מתיאטרון רחוב, מיצגים, בובות, מופעים ועוד הפתעות רבות. עם סיום התהלוכה יתקיים בפארק חופז מופע מרכזי "מסיבת פיג'מה" עם עודד פז מערוץ הילדים.
מנהלת מחלקת האירועים ברשת המרכזים הקהילתיים העירונית חנה סולומון אומרת שהתכונה סביב חג פורים גדולה במיוחד. מעבר למחלקת אירועים אשר מפיקה את  אירועי החג מידי שנה, גם מחלקת הנוער, כמו גם היחידות החדשות במתנ"ס להתחדשות יהודית ולתרבות תורנית – שותפות לסדרה ארוכה של אירועים. וכך בנוסף לאירוע העדלאידע צפויים להתקיים בעיר עוד שורה ארוכה של אירועים לרגל החג וביניהם: קריאות מגילה הפונות לציבור הרחב, האחת בהשתתפות בנות הגרעין והשירות הלאומי באולם הספורט שליד מגרשי הטניס, ונוספת של קהילת 'שבת אחים'. כמו כן יתקיים מופע סטנדאפ לנוער של חן מזרחי, מסיבות לנוער ומסיבת זומבה עליזה, פורימון ענק בשיתוף קניון 'ביג', שוק קח תן של תחפושות, איסוף משלוחי מנות לחיילים בצפון בשיתוף הוועד למען החייל, סדנת מחול ושתי הצגות ילדים, סדנת אימון מיוחדת בג'ודו שאותה יוביל המדליסט אריק זאבי, ועוד. הכניסה לכל האירועים הינה חופשית. 
ראש העיר מר סימון אלפסי:
"חג פורים הוא אחד החגים היפים והשמחים ביותר לכל גיל, ובמיוחד לדורות הצעירים ולילדים שיוצאים בהמוניהם לחגוג ומתחפשים בהנאה רבה. תושבי יקנעם ייהנו מיום חוויתי במיוחד שיהיה הפנינג ענק שבו נשמח עד בלי די ומעוד שפע רב של אירועים במהלך ימי החג. אני קורא לכל התושבים לבוא, להשתתף ולשמוח עימנו."


יו"ר רשת המרכזים הקהילתיים יקנעם, הגב' לאה פדידה:
"השנה נחגוג את פורים בשלל אירועים לכל תושבי העיר שבמרכז האירועים תתקיים תהלוכת פורים בסימן איכות הסביבה  עם בובות ענק ומופעים אטרקטיביים. המתנ"ס ביקנעם הינו בית חם ולב פועם לקהילה, ויחד עם העירייה שותף ליצירת אירועים ופעילויות המספקים מפגש ומענה שוטף לתושבים החיים ומבלים בעיר. אני מזמינה אתכם להשתתף באירועי פורים ומאחלת חג פורים שמח".

 2013-04-06

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות