יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

מחשבים קרא עוד : חדשות יקנעם
מחשב לפטופ לתלמידים

מחשב אישי - לפטופ לכל תלמיד תכנית כתו ם, אחת מתכניות הדגל שמקודמות ב אורט אלון יצאה לדרך לאחר שחולקו כמאה מחשבים ניידים לתלמידי התכנית משכבת ז', בטקס חגיגי בהשתתפות ראש העיר סימון אלפסי.מחשב אישי - לפטופ לכל תלמיד
תכנית "כתו"ם", אחת מתכניות הדגל שמקודמות ב"אורט אלון" יצאה לדרך לאחר שחולקו כמאה מחשבים ניידים לתלמידי התכנית משכבת ז', בטקס חגיגי בהשתתפות ראש העיר סימון אלפסי, מנהלת האזור של רשת "אורט"  ד"ר לאה קליינמן, מנהלת "אורט אלון" עדה אברכהן- שמש, הורים והתלמידים הנרגשים.
ראש העיר בירך את התלמידים ואמר שמדובר ביום מיוחד לכולנו והוסיף, שלפני 3.5 שנים כשרצה להכניס את כל התחום הדיגיטלי לבית הספר הוא קידם שיתוף פעולה עם  "מכון דוידסון". לדבריו,  בתחילת הדרך היה מאוד קשה, אך מאז ששמה של התכנית הולך לפניה היא זוכה לביקוש רב. עוד הוסיף ראש העיר שמכון דוידסון חותם על חוזה לשלוש שנים בלבד שהסתיימו בשנה שעברה, אך הוא החליט להמשיך  לממנה ולהפעילה ואף להרחיבה בשיתוף עם רשת "אורט" ישראל לטובת תלמידי היישוב. אלפסי שיבח את צוות התכנית ב"אורט אלון" שמוביל אותה בהצטיינות. מנהלת האזור ברשת "אורט" ד"ר לאה קליינמן בירכה את התלמידים ואמרה שיש כאן שילוב של אמנות ומחשבים והשילוב הזה הוא שיא השלמות שאפשר לראות. ד"ר קליינמן אמרה עוד שתכנית למידה באמצעות מחשבים היא עוד נדבך בפעילות בית הספר  לזמן דרכים מגוונות למידה והוראה והוסיפה שהטכנולוגיה אינה המטרה אלא אמצעי להגיע להישגים לימודיים טובים יותר.  ד"ר קליינמן אמרה לתלמידים שבסוף הדרך הם יהיו אזרחים איכותיים יותר שלצד היותם חוקרים ונבונים, כבוד האדם יהיה ערך שטבוע בהם. בסיום דבריה הודתה ד"ר קליינמן  לראש העיר על מעורבותו האישית לקידום הפרויקט והחינוך בעיר, ואמרה שביקנעם מוכיחים שאחד פלוס אחד זה יותר משתיים. מנהלת האזור בירכה גם את מנהלת "אורט אלון" ואמרה שעדה היא קטר בלתי מפסיק שהפכה את בית הספר ל"בית ספר ללא הפסקה". בין דברי הברכה נהנה הקהל משיריה של להקת "אורט אלון" ולאחר מכן חולקו לתלמידים המחשבים הניידים עם התיקים המיוחדים, ואלו התבקשו כבר למחרת להביאם ליום הלימודים.
פרויקט כתו"ם (כיתה, תלמיד ומורה) הינו פרויקט אשר משלב הוראה באמצעות מחשבים ניידים ושילוב מושכל של טכנולוגיה לצורך העצמת הפדגוגיה החינוכית בכיתה. הפרויקט פועל זו השנה הרביעית ביקנעם והשנה הצטרפו אליו שלוש כיתות ז' חדשות שמצטרפות לשתי כיתות ח', ולשלוש כיתות ט' קיימות.
ראש העיר מר סימון אלפסי:
"תכנית כתו"ם היא תכנית מצוינת והדרישה הגבוהה אליה מוכיחה זאת הלכה למעשה. התכנית היא איכותית ורואים את התקדמותם הרבה של התלמידים הלומדים בה. יישומה של התכנית הוא נדבך נוסף בשילוב התלמידים בחינוך דיגיטלי. אנו חייבים להתקדם ולהתפתח עם הזמן והשלב הבא הוא השלמת ילקוט דיגיטלי.  אני מאחל לכל התלמידים הצלחה גדולה ומודה לרשת "אורט" על שיתוף הפעולה, מברך את עדה המנהלת, עדנה רכזת התכנית ואת כל צוות ההוראה של התכנית על ההובלה והפעילות המצוינת למען קידומם של התלמידים."
מנהלת "אורט אלון" הגב' עדה אברכהן שמש:
"תכנית כתו"ם הינה אחת מהתכניות המתקדמות של בית הספר. באמצעותה מורים מנגישים את חזית הטכנולוגיה לתלמידים, ומנחילים ידע, מיומנויות למידה וחקר, וכמובן גישה מדעית. הלמידה נעשית ממקום של להט וסקרנות דרך עבודה אישית ו/או קבוצתית באמצעים מתקדמים המתאימים לדור זה. אני מבקשת להודות לעדנה סלע רכזת התכנית על ההובלה המקצועית,  לרשת "אורט ישראל" ולראש העיר על נכונותם לממן את התכנית במאות אלפי שקלים עם יציאת מכון "דוידסון" ממימון התוכנית."

2012-12-22

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות