יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

מחשבים קרא עוד : חדשות יקנעם
באג חנות מחשבים ביקנעם

חנות מחשבים ביקנעם - חנות באג מחשבים חדשה יחסית במרכז ביג. שירות טוב מאוד ומחירי רשת ארצית מהווים אופציה תחרותית בענף המיחשוב והטלפונים הסלולארים.חנות מחשבים יקנעם

חנות מחשבים ביקנעם - באג מחשבים

חנות באג מחשבים חדשה יחסית במרכז ביג. שירות טוב מאוד ומחירי רשת ארצית מהווים אופציה תחרותית בענף המיחשוב והטלפונים הסלולארים. כל זאת לטובת הצרכן שכבר מזה זמן רב למד שהשוואת מחירים לפני רכישה הינה רצוייה וכדאית. בדרך כלל החיסכון מגיע עד לכדי 15% ויותר בתחום המיחשוב והסלולר. במרג ביג ביקנעם פועלת מזה כמה חודשים חנות חדשה של רשת באג, אותה רשת שגם מנהלת חנות מכירה בנמלל התעופה  -    דיוטי פריי ....   DUTY FREE - בנתבג.  מיקום החנות ומבחר המוצרים המוצעים למכירה מהווים מוקד משיכה עדיף לתושבי יקנעם, במיוחד לאור צבר המבצעים המוצעים אחת לשבוע  כגון מחשבים ניידים, לפטופ קטני מסך עד 10 אינצ אפילו המתאימים גם לנוער, ציוד צילום מגוון, זיכרונות משלל סוגים גם כרטיסי זיכרון וגם דיסק און קי, מסכי מחשב וטלויזיות לד חדישות, טאבלטים, מכשירי ניווט גי פי אס, תוכנות ושאר חומרה לשידרוגי מחשב. אלו הם רק חלק קצר מרשימה ארוכה.
ביקור בסניף באג ביקנעם הינה חוויה קצת אחרת מאשר ביקור בחנויות מחשבים שכבר קיימות בעיר. לרשות הלקוחות במקום אנשי מקצוע מומחי מחשבים אשר לא רק מסבירים במדויק לגבי תכונות של מוצר ספציפי, אלא גם מציינים ייתרונות וגם חסרונות של מחשב אחד במקרה דנן טושיבה מול מחשב של חברת אל גי . בדרך כלל הם באים לקראת הלקוח ומזהים צרכים מדוייקים של שימוש מיועד - ורק אז מציגים כמה אופציות לבחירה.
כך קורה שגם אדם ממוצע מן הישוב אשר אינו מומחה ומבין גדול במחשבים - ידע לזהות ולהבין מאפיינים של מוצר בו הוא מעוניין, וכך הבחירה הרבה יותר פשוטה ומתאימה לשימוש העתידי שלו.
ניסיון ברור שערכנו לגבי מוצר אקראי - טאבלט שהיה במבצע באותו היום בחנות באג מחשבים יקנעם - גילה לנו כי מעבר להבנה הטכנית הממוצעת השירות של המוכרן היה מצויין.
בתחילה הוא הסביר יתרונות טכניים של מכשיר אחד מול אחר, כאשר הוא גם מתייחס לרמת הביצועים הטכניים ומהירות התקשורת, מאפייני המעבד והזיכרון הפנימי והחיצוני, רזולוצית המסך, תכונות של גיפיאס, סוג מערכת ההפעלה וכדומה.
לקראת הסוף בעת השוואת המחיר מול נתוני המכשירים היה הרבה יותר ברור ופשוט להבין איזה מהטאבלטים מתאים. קל ופשוט עד מאוד.

לסיכום : התרשמות מהשירות
מגוון המוצרים
המחירים התחרותיים
המקצועיות והידע הטכני
והמיקום הנוח במרכז ביג בטבורה של העיר יקנעם
 - קבלו המלצה חמה
סניף באג יקנעם : טלפון: 04-8581972. כתובת: שד' יצחק רבין 9 מרכז BIG יקנעם עילית

שעות פתיחה: יום א' - יום ה'  21:30 - 09:30
יום שישי  14:30 - 09:00
שבת  22:00 - שעה אחרי צאת השבת
2012-06-28

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות