יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

נדלן דירות ובניה קרא עוד : חדשות יקנעם
מהנדסת עיריית יקנעם - עירית טלמור

מהנדסת עיריית יקנעם - עירית טלמור נבחרה למהנדסת עיריית יקנעם טלמור שימשה אדריכלית בחברת "גינדי השקעות". לפני כן ניהלה את אגף התכנון בעיריית הוד השרון והייתה ממלאת מקום מהנדס העיר. רה"ע סימון אלפסי: עירית היא אשת מקצוע בעלת נסיון עשיר ויחד נמשיך לפתח את העירמהנדסת עיריית יקנעם - עירית טלמור נבחרה למהנדסת עיריית יקנעם
טלמור שימשה אדריכלית בחברת "גינדי השקעות". לפני כן ניהלה את אגף התכנון בעיריית הוד השרון  והייתה ממלאת מקום מהנדס העיר. רה"ע סימון אלפסי: עירית היא אשת מקצוע בעלת נסיון עשיר ויחד נמשיך לפתח את העיר
ועדת המכרזים של עיריית יקנעם בחרה בעירית טלמור למהנדסת עיריית יקנעם ולמהנדסת הוועדה לתכנון ובנייה, ובימים אלו היא החלה בעבודתה לאחר שעברה חפיפה יסודית ומעמיקה.
במסגרת תפקידיה הרבים טלמור שימשה עד למינויה בעיריית יקנעם אדריכלית בחברת "גינדי השקעות" ומנהלת התכנון בה. במסגרת תפקיד זה היא ניהלה בין היתר מטעם החברה את התכנון וההליכים הסטטוטוריים בפרויקט גינדי ת"א-השוק הסיטונאי. קודם לעבודתה זו ובין השנים 2007-2011 שימשה טלמור כמנהלת אגף התכנון וממלאת מקום מהנדס העיר הוד השרון. במסגרת תפקידה זה היא ניהלה  את התכנון העירוני, קבעה ויישמה את החזון העירוני, קידמה את תכנית המתאר של היישוב, הכינה תכניות אב לתחבורה, לבנייה ירוקה, שבילי אופניים ובניית פרוגרמות למבני ציבור. בנוסף לכך היא  הביאה למימוש פרויקטים עירוניים בתחום מבני הציבור כולל קידום ותאום תכנון בינוי  ופיתוח למתחמים חדשים, ניהלה פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית תמ"א 38 ועוד. בין השנים 1999-2007  היא ניהלה את מחלקת הרישוי בעירייה. טלמור ניהלה בעבר משרד עצמאי ויש לה ניסיון רב בבניית משרדים ותעשייה, בבניית מבני ציבור ובבנייה פרטית, והיא שימשה אדריכלית ראשית במספר משרדי אדריכלים בארה"ב ובישראל.
טלמור למדה את לימודי האדריכלות ותכנון ערים שלה בטכניון וסיימה בהצטיינות, והיא בעלת מאסטר בארכיטקטורה בהצטיינות מאוניברסיטת מישיגן בארה"ב. טלמור מחליפה בתפקידה את אדריכל מייק סקה שמונה למהנדס עיריית הרצליה.
ראש העיר מר סימון אלפסי:
"אני מברך את עירית על היבחרותה. לתפקיד היו מועמדים מצוינים ועירית נבחרה בשל היותה הראויה והמקצועית ביותר. לעירית רקורד עשיר בתחום האדריכלות והבנייה והיא אשת מקצוע בעלת ניסיון רב, הן בתחום העירוני והן בזה הפרטי. ניסיונה רב השנים בעיריית הוד השרון כמו גם במשרדים פרטיים יסייע לה להמשיך ולהוביל את הפרויקטים הרבים ביקנעם, כולל תכנית המתאר שנבנית בשיתוף עם התושבים, ואת המשך בינוי מבני הציבור הרבים, ואני מאחל לה בהצלחה."
מהנדסת עיריית יקנעם הנכנסת, הגב' עירית טלמור:
"אני מודה על האמון שניתן בי עם בחירתי. מצאתי עיר יפיפייה ומינהל תכנון הנדסה ותשתיות מאורגן, מקצועי ומיומן. אני רואה את השירות לציבור כשליחות ואת התכנון העירוני כאתגר. בשיתוף פעולה עם ראש העיר, חברי המועצה וכל הצוות, נוכל להוביל את העיר ולממש את חזון שילוב הקידמה והפיתוח, עם איכות חיים וסביבה ושמירה על משאבי הטבע והיופי הסובב אותנו."
תגיות קשורות : דירות ביקנעם , נדלן יקנעם
2012-06-16

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות