יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

מחשבים קרא עוד : חדשות יקנעם
חברות סלולר

מהפכת הסלולר של חברות סלולריות חדשות, או יותר נכון לאמר : החברות הוותיקות פשוט עשקו את הציבור וייתכן כי התקיים כאן קרטל.



סלולר, טלפונים סלולרים - תום תקופת המשחטה 

חברות סלולר שעשקו ללא הצדקה - וגרפו רווחים של מילארדים כל שנה. מתוך אתר http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4043011,00.html   הרווח הנקי המצרפי של שלוש חברות הסלולר הגדולות - 3.6 מיליארד שקל, כל זאת נכון לסוף שנת 2010. הכניסה החדשה של חברות חדשות אשר משתמשות בתשתית סלולרית קיימת זיעזעה את כל הענף. פתאום נראה יותר מציאותי לשלם 99 שח לחודש בלבד וכל זה ללא הגבלת שיחות... משמע עד היום החברות הוותיקות : סלקום, פרטנטר ואורנג עשו כבשלהם וגבו מציבור הלקוחות "כספים מיותרים" ללא כל הצדקה? שהרי אם חברה נותנת חבילה שלמה של שיחות ללא הגבלה, אינטרנט ללא הגבלה, אס אמ אס ללא הגבלה + ...ועדיין יכולה להרוויח אז משהו לא היה צודק לכאורה בכל הענף תוך התייחסות למחירים שניגבו מהלקוחות.

טלפון סלולרי
היכן רוכשים והאם כדאי לקבל אותו בחבילה של החברה ? - מניסיון לא ! רכשו אותו בעצמכם באחת מחנויות מורשות ומוכרות ( רק הזהרו מחאפרים שמן הסתם יתחילו לצוץ בימים הקרובים ). דוגמה אחת לרכישת טלפון סלולרי מחברה פרטית כגון
חברת : http://www.eline.co.il הממוקמת סמוך לעיר יקנעם, במתחם תל-חנן מקרח נסיעה של 20 עד 25 דקות מיקנעם. אין חובת רכישה של טלפון ספציפי , אבל היה כבר מקרה שרשת חדשה לא תומכת בטלפון חכם מסוג מסויים. עדיף לרכוש אותו באופן פרטי בארץ ולמהדרין שמעט מבינים, יש אפשרות נוחה לרכוש אותו בחול אבל צריך לבצע התאמות שונות ולא תמיד העברית ברת התקנה. כך או אחרת - ברוב המקרים אם אתם מעדיפים לקבל מהחברות הוותיקות בתוך החבילה גם טלפון חכם - הדבר לא כדאי כלכלית. שכן העלות תמיד גבוהה יותר ונמשכת כך כבר הרבה זמן.

טלפון חכם לדוגמה
Samsung S5830 Galaxy Ace
טלפון חכם עם מסך מגע, גלישה באינטרנט, מצלמות וידאו
מוכר ונפוץ מאוד בישראל, זכה לאהדה של עמך משום שזהו גם קהל היעד שלו.
.  X2 וגם מגיע עם מצלמת סטילס לא רעה הפכו אותו לסלולרי חכם מאוד מבוקש.
 כולל תמיכת עברית ומערכת הפעלה עדכנית נכון למאי 2012  2.3.6

סוני אריקסון XPERIA NEO V
מערכת ההפעלה של גוגל Android 4,מצלמה באיכות 5MP,מעבד 1GHz, עיצוב ארגונומי,דקיק ויוקרתי. המכשיר מגיע עם מסך 3.7 אינץ' הכולל את טכנולוגיית ה-Bravia Engine של סוני שנכנסת לשימוש בצפייה בתכני מולטימדיה.

 LG Optimus x2 

מצוייד במסך מגע מתקדם בגודל 4 אינץ' מסוג סופר Capacitive וכן מערכת הפעלה אנדרואיד 2.2 ומצלמה איכותית בעלת 8 מגה פיקסל, בעל מצלמת VGA קדמית ותמיכה בשיחות וידאו! מגיע עם 8GB זיכרון פנימי!
 




2012-05-19

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות