יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

נדלן דירות ובניה קרא עוד : חדשות יקנעם
סיום שנה ברווח תפעולי של כ- 300 אלף ש ח

החברה הכלכלית לפיתוח יקנעם פרסמה את דוחותיה הכספיים לשנת 2010 ומהם עולה שהיא סיימה את השנה ברווח נקי של כ- 300 אלףהחברה הכלכלית לפיתוח יקנעם סיימה את השנה ברווח תפעולי של כ- 300 אלף ש ח
החברה הכלכלית לפיתוח יקנעם פרסמה את דוחותיה הכספיים לשנת 2010 ומהם עולה שהיא סיימה את השנה ברווח נקי של כ- 300 אלף ₪. הרווח הגולמי עמד על כ- 660 אלף ₪, וזאת במחזור  פעילות בהיקף של 6 מליון ₪. נתונים אלו דומים בעיקרם לנתונים שהציגה החברה בשנה שעברה, אלא שאז היקף הפעילות עמד על 8 מליון ₪.
החברה הכלכלית לפיתוח יקנעם עוסקת בימים אלו בהמשך פיתוח אזורי התעשייה בעיר ובהרחבתם, בהקמת הקאונטרי קלאב העירוני, פינוי אשפה וטיאטוא הרחובות ועוד . פרויקט בניית הקאונטרי קלאב נחשב לאחד הפרויקטים המובילים של החברה, ועד לסוף 2010 החברה השקיעה בו 15 מליון ₪. ביחד עם  פרויקט זה, החברה מובילה פרויקטים לבנייה בהיקף של כ- 50 מליון ₪.
בפעילות החברה מושם דגש על יעילות וחיסכון מרבי בהוצאות. הוצאות ההנהלה וההוצאות הכלליות נעמדות בכ- 300 אלף ₪ ואלו מהוות 5% בלבד מסך המחזור שעומד על 6 מליון ₪. כל תקציבי התפעול של החברה הכלכלית מקורם בהכנסות עצמאיות של החברה וללא כל סבסוד מצד העירייה.
2011-11-28

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות