יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

רכב קרא עוד : חדשות יקנעם
הסעות מיקנעם לחיפה וחזרה - קווי הלילה מגיעים ליקנעם

החופש הגדול כבר כאן והחל מ – 30.6 יפעיל משרד התחבורה מדי לילה את - קווי הלילה - שירות אוטובוסים לילי מיוחד מיקנעם אל מוקדי הבילוי בחיפה וברמת ישי ובחזרה.אוטובוסים מיקנעם לחיפה וחזרה - קווי הלילה מגיעים ליקנעם
החופש הגדול כבר כאן והחל מ – 30.6 יפעיל משרד התחבורה מדי לילה את "קווי הלילה" -  שירות אוטובוסים לילי מיוחד מיקנעם אל מוקדי הבילוי בחיפה וברמת ישי ובחזרה, וזאת בעקבות הצלחת הקווים 190 ו – 191 אשר פעלו ביקנעם במתכונת ניסיונית בסופי שבוע מאז חודש ינואר האחרון. בימי החופש הגדול יצא קו 190 בכל לילה מיער אודם למרכזי הבילוי בחיפה, עד לחוף דדו, ויעבור בדרך בצומת העמקים, צומת יגור ובנשר. קו 191 יצא גם הוא מיער אודם לכיוון אזור התעשייה של רמת ישי, ויעבור בדרכו בקרית טבעון ובצומת אלונים. "קווי הלילה" יופעלו באמצעות חברת "אומני אקספרס" בכל לילה מיקנעם ובחזרה מ-23:00 ועד 03:30 לפנות בוקר, והכול במחיר עלות של נסיעה רגילה באוטובוס ובאמצעות כרטיסי הנסיעה, הכרטיסיות וה"חופשי חודשי" של שעות היום. בתחילת שנת הלימודים, ישובו "קווי הלילה" למתכונת של סופי שבוע.
"קווי הלילה" פועלים ב – 46  ערים ורשויות  ומופעלים על ידי 10 מפעילי תחבורה ציבורית. במקומות בהן פעלו עד כה "קווי הלילה", הייתה ירידה בשיעור תאונות הדרכים בהן היו מעורבים נהגים צעירים.
פרויקט "קווי הלילה" הוא פרויקט ארצי שנערך בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, כל מפעילי התחבורה הציבורית בישראל והעיריות. אם בעבר רק מוניות ביקנעם הציעו את השירות של ההסעות לחיפה ולמוקדי הבילוי - הרי שהצטרפות הסעות ביקנעם עם אוטובוסים מבורכת..
ראש העיר מר סימון אלפסי:
"פרויקט "קווי הלילה" הוא שירות מצוין שיאפשר לבני הנוער שלנו לבלות וליהנות בחופשת הקיץ, וזאת מבלי לדאוג כיצד יחזרו לביתם, וכך גם ההורים יוכלו לישון יותר בשקט. על אף הפרויקט אני קורא לבני הנוער לשמוח ולבלות, אך בעיקר להיות אחראיים לעצמם ולמשפחתם ולהימנע משתיית אלכוהול. צאו לכייף ושובו הביתה בשלום."
2011-06-28

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות