יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

חדשות קרא עוד : חדשות יקנעם
סיום שנת לימודים 2011 בבית החינוך הדסים

תחת הכותרת -טוב לי תורת פיך מאלפי זהב וכסף- שנלקחה מספר תהילים, ובמעמד ראש העיר סימון אלפסי, סגנו רומן פרס, מנהל מחלקת החינוך בעירייה משה הראל ומאות הורים נרגשים וילדיהם התלמידים, ציינו בטקס מרשים בבית החינוך הדסים. סיום שנת לימודים 2011  בבית החינוך הדסים

תחת הכותרת "טוב לי תורת פיך מאלפי זהב וכסף" שנלקחה מספר תהילים, ובמעמד ראש העיר סימון אלפסי, סגנו רומן פרס, מנהל מחלקת החינוך בעירייה משה הראל  ומאות הורים נרגשים וילדיהם התלמידים, ציינו בטקס מרשים בבית החינוך "הדסים" את סיום שנת הלימודים תשע"א. האורחים הרבים שהגיעו לטקס נכנסו לאווירה כבר  בשער הכניסה של בית החינוך כאשר קידם את פניהם השלט: "ברוכים הבאים לארץ התנ"ך". מהכניסה ולאורך כל השביל שמוביל למגרש הספורט צפו המשתתפים במוצגים רבים פרי יצירתם של התלמידים ובני משפחותיהם כגון: "מעמד הר סיני", "תיבת נח", "מזבח הקטורת", "המנורה", "הסנה" ועוד. ראש העיר סימון אלפסי, אשר התבשר צמוד לתחילת הטקס על שיקנעם זכתה בפרס החינוך מחוזי והיא מועמדת לפרס הארצי בירך את התלמידים, את הוריהם ואת צוות בית החינוך ואמר שבהדסים מקודמות תכניות רבות לטובת כל התלמידים שמעשירות אותם לימודית, חינוכית, תורנית וחברתית.
מנהלת בית החינוך שפרה ג'הסי אמרה שהשנה הזו הייתה  מלאה בתכניות חינוכיות ולימודיות שהכינו את כל התלמידים לקראת החיים. ג'הסי הוסיפה שהשנה נבחר להוביל את בית החינוך נושא אהבת התורה, וזאת מתוך ההכרה שיחס האהבה לתורה זהו לב החינוך היהודי הנובע מתוך דעת תורה ומתקיים על פי התורה והוא חוט הזהב המחבר בין האדם לבורא עולם.יו"ר הנהגת ההורים מיכל כהן אמרה שהתורה היא חיינו ואורך ימינו, וכי הנחלת התורה נעשית כאן על ידי מורים ומחנכים שאוהבים את התורה אהבת אמת.
במהלך הטקס הוזמנו גבאי בתי הכנסת לקבל שי כאות תודה על שאירחו את התלמידים בראשי חודשים לתפילה חגיגית. רגע מרגש במיוחד היה חלוקת השי, סידור תפילה וספר המחזור ל – 36 בוגרות ובוגרי בית החינוך.
הקטע האמנותי היה עשיר מאוד וכלל בין היתר: קטעי נגינה של תזמורת "פרחי הדסים", ריקודי מעגלים של כל שכבה ושכבה כאשר רבים מן התלמידים לבושים בבגדי הדמויות התנכיות המסורתיות,  קריאת  עשרת הדיברות בליווי  תקיעה בשופרות, הצגת סיפורים תנכיים על ידי התלמידים ועוד. בנוסף לאלו הוכנה מצגת תמונות מהפעילות שהתקיימה לאורך כל השנה בבית החינוך. הטקס הסתיים בהדלקת זיקוקים ובשירת התקווה.
ראש העיר מר סימון אלפסי:
"העירייה משקיעה רבות בבית החינוך "הדסים" והיא מקדמת בעזרתם של משרד החינוך והפדרציות היהודיות מאטלנטה וסנט לואיס תכניות רבות ומגוונות. בנוסף לתכניות הללו חנכנו כאן השנה את הספרייה,  ואני יכול לומר שמדובר בהצלחה גדולה. חשוב לי להמשיך ולקדם את כל החינוך בעיר וגם את החינוך הדתי ולתת לכל האוכלוסייה מענה מלא לצרכים שלה."
2011-06-28

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות