יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

רכב קרא עוד : חדשות יקנעם
מבחני נהיגה - טסטים ביקנעם

ראש העיר סימון אלפסי נפגש השבוע עם מנהל אגף בכיר במשרד הרישוי גאנם חמאדה, ועם מנהל משרד הרישוי באזור חיפה והצפון צביקה גנון וסיכם עימם על המשך קיום טסטים ביקנעם באופן קבוע וללא הגבלת זמןטסטים - מבחני נהיגה באופן קבוע ביקנעם
ראש העיר סימון אלפסי נפגש השבוע עם מנהל אגף בכיר במשרד הרישוי גאנם חמאדה, ועם מנהל משרד הרישוי באזור חיפה והצפון צביקה גנון וסיכם עימם  על המשך קיום טסטים ביקנעם באופן קבוע וללא הגבלת זמן.
סאגת קיום מבחני נהיגה או בלשון היותר מוכרת טסטים ביקנעם נמשכת מזה מספר חודשים כאשר ראש העיר מנסה כבר תקופה ארוכה למצוא את הנוסחא שתאפשר קיום טסטים בעיר וזאת מבלי לפגוע באיכות חיי התושבים. במהלך הפגישה הדגיש אלפסי שחשוב לו מאוד לשמור על איכות החיים הגבוהה ביקנעם, וגם לאפשר לבני הנוער ללמוד ולהיבחן בעיר, ולא להיטרטר לערים אחרות. במהלך הפגישה סוכם על המשך קיום הטסטים בעיר, ועל כך  שביקנעם לא יהיו לימודי נהיגה לאופנועים ומשאיות. בנוסף לכך סוכם גם כי כל ארגון אשר ירצה לפתוח בית ספר לנהיגה ביקנעם, יצטרך לקבל רישיון מהעירייה ולעמוד בכל התנאים המחמירים שלה כגון: מספר החניות שברשותו, פעילות בשעות העומס וכיוצ"ב. משרד הרישוי התחייב גם להוביל חקיקה להגבלתם של מספר בתי הספר שיורשו לפעול בכל עיר ועיר.
ראש העיר סימון אלפסי:
"אני שמח שהצלחנו להגיע להסכם לשביעות רצון כל הצדדים שיהיה לטובת בני הנוער בעיר שיקרים וחשובים לי מאוד ויאפשר להמשיך ולשמור על איכות חיי תושבים. בכל פגישותיי עם אנשי משרד הרישוי עמדו לנגד עיניי את בני הנוער שיקרים וחשובים לי מאוד והיה לי חשוב ביותר לעשות הכול כדי שהם יוכלו ללמוד ולהיבחן ביקנעם. אני פונה לכל בתי הספר בעיר להעדיף את תושבי העיר ולתת להם זכות קדימה הן בלימודים והן בהגשתם לטסטים. למענם ולטובתם עשיתי את כל המאבק מול  משרד הרישוי."
2011-05-19

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות