יקנעם
תפריטי אתר יקנעם
יקנעם
חדשות יקנעם
לוח יד שניה יקנעם
אינדקס עסקים יקנעם
אירועים
נדלן דירות ובניה
עורכי דין ומשפט
רפואה
ספורט
מחשבים
לימוד נהיגה
לימודים וחינוך
רכב
טלפונים חרום ביקנעם
מפת יקנעם - תמונת לווין
יקנעם עילית בתמונות
יוקנעם העיר הירוקה
הראשונה בישראל

קידום אתרים
אתר ביז www.atrbiz.com קידום אתרים

לפרסום באתר :
0524748988


  
   

מוזיקה קרא עוד : חדשות יקנעם
עצמאות ביקנעם 2011

יקנעם חוגגת עצמאות עם גליקריה ולידור יוספייקנעם חוגגת עצמאות עם גליקריה ולידור יוספי
ביקנעם חוגגים עצמאות בגדול ותושבי העיר יוכלו ליהנות גם השנה מזמרים מובילים, ממגוון רחב של הופעות, ממדרחוב אטרקטיבי במיוחד ומספר במות ברחבי העיר. בשעה 18:40 ייערך בבית החינוך "הדסים" טקס "מזיכרון לעצמאות" ולאחריו תתקיים תפילת הודיה חגיגית במעמד ראש העיר סימון אלפסי ורב העיר הרב מיכאל ועקנין.
בבמה המרכזית באמפיתיאטרון יברך אלפסי את תושבי העיר ויפתח באופן רשמי את אירועי חגיגות 63 למדינת ישראל ו – 61 ליקנעם. הזמרת גליקריה ולהקתה יופיעו על הבמה המרכזית בשעה 21:45. בנוסף לגליקריה ייהנה הקהל גם מלהקת צעירי יקנעם, ממופע התעמלות קרקע, ממופע התעמלות אמנותית, מהופעתן של רקדניות הסטודיו למחול של המתנ"ס בהדרכת דקלה שושו, ממופע מחול בהדרכתה של אתי רוזן, מהלהקות "דסטה" ו "טיגס" בהדרכתה של דגה פדר, וכמובן ממופע זיקוקי די-נור מרהיב.
לאורך רחוב הגיבורים יופיע הזמר לידור יוספי, והקהל יוכל ליהנות גם ממספר במות פעילות ומוסיקליות, מתיאטרון רחוב, מפולקלור עדות, מאוהל שאנטי שכולל מעגל מוסיקלי, ממתקנים מתנפחים ועוד.
ביום העצמאות החל מהשעה 10:00 בבוקר תהיה במה פעילה בנחל קרת והחוגגים יוכלו בנוסף ליהנות גם ממתקנים מתנפחים, מפינות ברביקיו ומפינת חי מרהיבה.
ראש העיר מר סימון אלפסי:
"מזל טוב למדינת ישראל שחוגגת 63 וליקנעם שחוגגת 61. כבכל שנה תושבי יקנעם יוכלו ליהנות מפעילות רחבה שתתקיים במספר מוקדים בעיר. חגיגות יום העצמאות החלו ביקנעם כבר אתמול שעה שילדי כל  הגנים בעיר נהנו מהופעה מצוינת של משה דץ והכבשה שושנה. אני מברך את מדינת ישראל ומאחל לה שהשלום עם שכנינו בוא יבוא ושגלעד שליט ישוב לביתו. ליקנעם אני מאחל שתמשיך להתפתח ולשגשג ולהיות עיר מובילה עם תושבים נפלאים שהופכים אותה למיוחדת במינה."
2011-05-02

 
 חזרה לראש העמוד        הדפס        

 
www.yoqneam.com
יקנעם  |  www.yoqneam.com   |          אתר יקנעם www.yoqneam.com © - כל הזכויות שמורות